“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це космічне явище і воно не має жодного відношення до військових дій
Незвичайний спалах у нічному небі 1 травня бачили мешканці декількох областей України. Він був настільки сильним, що осяяв собою все навколо. Ймовірно, це був падаючий метеорит, але у мережах жартують про сходження інопланетян.
Відповідне відео зі спалахом опублікували в різних українських Telegram-каналах. Зазначається, що найкраще це космічне явище було видно у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Полтавській та Сумській областях. Спалах був яскраво-блакитного кольору та не супроводжувався вибухом. Ймовірно, це було падінням метеорита чи іншого космічного тіла.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2133
Наразі офіційної інформації щодо цього нічного спалаху немає. Проте у мережах користувачі почали шуткувати щодо сходження інопланетян. Ще була версія про випробування нової зброї. Проте вибуху не було, тож ця версія, ймовірно, хибна.
Цього року метеоритний потік Аквариди змістився за часом й триває наразі. Його пік припадає на 6 травня. Тож версія щодо падаючого метеорита цілком може бути правдивою.
Варто зазначити, що цей метеоритний потік породжений кометою Галлея. Радіант розташований у сузір'ї Водолія, тому спостерігають Аквариди у північній півкулі Землі у вранішні години. Кількість метеорів, які можна побачити, варіюється від 10 до 85 відповідно. Традиційно Аквариди тривають з 19 квітня по 28 травня.
Минулого року 19 квітня у небі над Києвом зафіксували потужний спалах та звук, схожий на грім. Тоді причини називали різні. Однією з версій було падіння супутника NASA, але згодом її спростували. Експерти схилялись до того, що то міг бути різновид метеора.
Звичайно мережі вибухнули мемами. Найкращі з них зібрав Інформатор у своєму матеріалі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.