«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
"Не та" — це не просто зміна настрою, це пошук справжньої себе, тому цей крок став важливим етапом мого творчого розвитку. Це є певним проявом внутрішньої сили та бажання говорити про глибокі переживання чесно і без прикрас.
Країни НАТО склали детальний план на випадок нападу з боку рф
З'явилися подробиці плану НАТО на випадок нападу з боку росії. Ідеться про той план, який країни Альянсу узгодили під час саміту Альянсу 12 липня.
Така інформація з'явилася від російського представництва видання BILD. За їхньою інформацією, згідно плану НАТО, буде спрощена процедура ухвалення рішень Верховним головнокомандувачем НАТО на території Європи. Водночас німецькі солдати будуть й надалі знаходитися у Литві.
Також зазначається, що канадські військова будуть знаходитися в Латвії, а британські в Естонії. Що стосується солдатів Сполучених Штатів Америки, то за ними закріпили захист території Польщі.
Також зазначається, що сили підвищеної бойової готовності на території Європи НАТО збільшить до 300 тисяч солдатів та офіцерів. Вони також матимуть певний пакет зброї: зокрема, це важка артилерія, ракети з високою дальністю, системи протиповітряної оборони тощо.
У ЗМІ зазначили, що це найбільший оборотний план з часів "Холодної війни". Повідомляється, що опис плану зайняв близько 4 400 сторінок. При цьому члени Альянсу будуть вкладати в оборону сферу не менш як два відсотки від ВВП.
Слід зазначити, що про узгодження країнами НАТО плану на випадок нападу росії 10 липня повідомило видання Reuters з посиланням на п'ятьох дипломатів. Зазначалося, що раніше такого плану не було, тому що Альянс не бачив загрози з боку росії. Проте іноземні джерела наразі ще не опублікували деталі цього плану. Наразі ЗМІ посилаються лише на російське представництво видання BILD.
В Інституті вивчення війни заявили, що саміт НАТО у Вільнюсі показав провал цінностей росії. Експерти зазначили, що в російському інформаційному просторі не було загального резонансу через події на саміті. Аналітики вважають, що це демонстрація того, що в кремлі усвідомили про поразки і тепер пропагандисти просто не хочуть про це згадувати. Зокрема, йдеться про згоду Туреччини надіслати протокол про вступ Швеції та вступ Фінляндії до Альянсу.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що на саміті були ухвалені важливі рішення, які зроблять шлях України до Альянсу простіше. Наприклад, скасування Плану дій до членства в НАТО. Також міністр зазначив важливість створення спеціальної Ради Україна-НАТО.
"Ми радіємо, що є готовність розглядати питання запрошення. Але ми засмучені тим, що немає чіткого індикатору, коли саме Україна отримає запрошення стати членом НАТО. Тому змішані почуття у нас від саміту", – висловив свою думку експерт.
Нагадаємо, раніше експерти оцінили, які результати дав саміт НАТО у Вільнюсі та що це змінить у майбутньому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.