Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Президент також розповів, скільки працездатного населення залишилось в країні
Президент Володимир Зеленський назвав чисельність української армії. За словами глави держави, наразі служать 880 тисяч українців. Водночас всередині держави залишаються близько 30 мільйонів людей, які не доєднались до Сил оборони, але складають працездатну частину населення та працюють на своїх робочих місцях.
При цьому Зеленський зазначив, що на сьогодні невідома точна кількість українців, які виїхали за кордон з самого початку повномасштабної війни. Мова може йти про 6,5 - 7,5 млн громадян. Про це президент розповів у інтервʼю німецькому телеканалу ARD.
"У нас 880 тисяч. У нас мільйонна армія. А при цьому у нас 30 мільйонів людей зараз, зараз конкретно 30 мільйонів людей працюють, а навіть може більше трішки. Сказати точно цифру не можу", - заявив Зеленський.
Президент додав, що невідомо, скільки українців виїхало з початку повномасштабної війни. Водночас він навів цифру в діапазоні 6,5 - 7,5 млн осіб.
"Тому ми говоримо про всіх людей, хто в Україні. І вони всі захищають Європу і світ. Абсолютно. На своїх робочих місцях. Дуже багато оборонних підприємств, дуже багато вчителів, дуже багато медиків", - додав Зеленський.
Верховна Рада 11 січня відправила на доопрацювання урядовий законопроект про нові правила мобілізації. Парламент не захотів виносити документ на голосування після консультацій у комітетах та з військовим керівництвом країни. Водночас, за словами керівника фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, доопрацьований варіант законопроєкту має бути розглянутий в Раді у першому читанні на початку лютого.
Тим часом народні депутати обговорюють можливість надання підприємствам права бронювати своїх працівників за сплату певної суми до бюджету. За словами голови комітету Ради з питань економічного розвитку Дмитра Наталухи, ідея полягає в тому, щоб зробити ставку за бронь від 6 до 50 тисяч гривень за одного співробітника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.