У москві палало в районі НПЗ "Газпромнафта", який забезпечує потреби рф у бензині та дизпаливі: відео

Читать на русском

В одному з районів москви - Капотні - місцеві мешканці спостерігали пожежу, влада "активні займання" заперечує

Читать на русском
Пожежа на НПЗ "Газпромнафта" в москві
Пожежна тривога в Капотні: що відбувається з основним постачальником палива для москви

В одному з районів москви - Капотні - місцеві мешканці спостерігали пожежу, влада "активні займання" заперечує

У москві 13 лютого палало в районі НПЗ "Газпромнафта". Вогняну заграву у районі НПЗ в Капотні жителі районів Капотня, Мар'їно та Братеєво побачили о 02:30. Очевидці зняли на відео, як від пожежі світилося все небо.

Деякі особи, які були на місці події, стверджують, що туди прибули швидка допомога і дві пожежні машини. Проте, в управлінні МНС москви традиційно повідомили, що "активних пожеж на території міста не зафіксовано".

У мережі також припустили, що горів смолоскип нафтопереробного заводу в московському районі Капотні. Мовляв, можливо, така вогненна заграва з'явилася через планові роботи зі спалювання палива. Та й виникають питання, навіщо викликати рятувальників і медиків, якщо "роботи планові". 

Важливо відзначити, що НПЗ у Капотні забезпечує до 40% потреб москви у бензині та 50% у дизельному паливі. Цей завод також є головним постачальником палива для московських аеропортів.

Пожежі на російських НПЗ

В рф часто стаються пожежі на НПЗ. Найбільш вражаючі інциденти сталися саме на нафтопереробних заводах, особливо коли це стає наслідком "дії бавовни". Декілька разів палав Ільський НПЗ імені А. А. Шамара. В Туапсе відбувся вибух, викликаний ударним безпілотником. Пізніше вогонь було загашено, але завод постраждав - вогнем було знищено вакуумну установку.

У ніч на 31 січня в Санкт-Петербурзі стався вибух, коли безпілотник впав на територію заводу "Невський мазут". Це спричинило пожежу. Заявлялося, що російські військові збили дрон за допомогою комплексу ЗРК С-400 "Тріумф", але безпілотник успішно виконав своє завдання.

Найбільший нафтопереробний завод "Лукойл" у Волгограді також постраждав від атак дронів 2 лютого. Тоді загорілася установка первинної переробки нафти. Це призвело до серйозних втрат у виробничій потужності заводу.

Поряд з цими подіями у країнах Заходу та США є консенсус щодо військової підтримки України. Про те, скільки триватиме часовий проміжок, протягом якого нам будуть надавати допомогу, і з чим пов'язана тимчасова затримка - розповідає головний редактор Інформатора Андрій Хрустальов.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.