Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В рф стверджують, що нібито успішно збили український безпілотник за допомогою С-400, однак українські спецслужби констатували низьку ефективність російської ППО
Вночі 31 січня у Санкт-Петербурзі пролунав вибух. Безпілотник впав на територію заводу "Невський мазут". Внаслідок цього спалахнула пожежа.
Росіяни запевнили, що збили безпілотник за допомогою ЗРК С-400 "Тріумф". Водночас ЗМІ повідомляють про те, що нічний удар по Петербургу - це операція ГУР, а дрон успішно виконав свою задачу. Про інцидент у середу розповіли російські ЗМІ.
Так, росіяни стверджують, що дрон нібито вдалося збити, коли він пролітав над Колпіно, району Санкт-Петербурга. Впав БПЛА на територію "Невський мазут", пошкодивши кілька цистерн. Місцеві медіа стверджують, що "серйозної пожежі не трапилося", а ушкоджені цистерни нібито були порожніми.
Водночас "РБК-Україна" з посиланням на джерело в українських спецслужбах повідомило, що за операцією стоїть Головне управління розвідки Міноборони. Співрозмовник видання зазначив, що росіяни намагались збити український дрон з комплексу С-400, який є найпотужнішою системою ППО в арсеналі рф. Проте збиття не виявилось ефективним, оскільки дрон все одно впав на території Невського НПЗ.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/1400
"Показовим є саме те, що для враження наших дронів вони використали саме С-400. Дуже цікаво, як працює це російське ППО, оскільки після нібито збиття дрона він все одно впав на територію нашої цілі", - розповіло джерело.
Тим часом Міноборони рф заявило, що вночі 31 січня гучно було і над Псковською областю. За твердженнями ворожого міністерства, над регіоном було збито український дрон. Наслідки цього збиття наразі невідомі.
Напередодні видання Time розповіло, що Україна почала активно бити по росії новою зброєю власного виробництва. Результати влучань за останні тижні були зафіксовані у Брянській області, поблизу Санкт-Петербурга, Орла, Тули, Бєлгорода та в інших регіонах держави-агресора. За словами очільника Мінстратегпрому Олександра Камишіна, часу на випробування цих засобі ураження немає, тож їхню ефективність перевіряють вже безпосередньо у бою.
Ця зброя знаходиться на секретних базах в Україні. Їх ретельно охороняють, а за застосуванням спостерігають лише ті, хто її запускає, та кілька цивільних інженерів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.