“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Міністр зазначив, що школи самі встановлюють, яку етику викладати учням
Міністерство освіти і науки підтримує необхідність діалогу між державою та релігійною спільнотою для подальшого вдосконалення в сфері освіти. Відповідна дисципліна внесена до освітньої програми.
Про це заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає Інформатор .
«Духовна сфера є об'єднуючою для всіх людей. МОН відкрито для всіх, хто несе в суспільство мораль і спрямовує свої зусилля на об'єднання України», - заявив Шкарлет.
У проекті типової освітньої програми для школярів 5-9 класів передбачено викладання етики / курсів морального спрямування для всіх шкіл України.
Міністр зазначив, що вибір конкретних модельних програм, за якими буде здійснюватися таке викладання, згідно із законодавством, є прерогативою самих шкіл і батьків.
«МОН не пропонує зробити обов'язковою "християнську етику". У проект типової освітньої програми запропоновано дисципліну "Етика". Сам проект почне впроваджуватися з 2022 року як продовження реформи "Нова українська школа», - пояснив Шкарлет.
За його словами, кожна школа на основі освітньої програми зможе формувати різні варіанти викладання цього предмету.
Нагадаємо, За введення християнської етики в школах проголосували 88% батьків. Крім того, шкільні підручники вчать 8-класників за принципом «самі винні».