«І Європа, і Сполучені Штати повинні в ідеалі перейти, на мій погляд, до ситуації з нульовими тарифами»
«Кайф, мала» — це історія про стосунки, які завжди балансують на межі: між пристрастю і непорозумінням, між легкістю і драмою, між тим, що ми відчуваємо, і тим, що транслюємо.
Міністр зазначив, що школи самі встановлюють, яку етику викладати учням
Міністерство освіти і науки підтримує необхідність діалогу між державою та релігійною спільнотою для подальшого вдосконалення в сфері освіти. Відповідна дисципліна внесена до освітньої програми.
Про це заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає Інформатор .
«Духовна сфера є об'єднуючою для всіх людей. МОН відкрито для всіх, хто несе в суспільство мораль і спрямовує свої зусилля на об'єднання України», - заявив Шкарлет.
У проекті типової освітньої програми для школярів 5-9 класів передбачено викладання етики / курсів морального спрямування для всіх шкіл України.
Міністр зазначив, що вибір конкретних модельних програм, за якими буде здійснюватися таке викладання, згідно із законодавством, є прерогативою самих шкіл і батьків.
«МОН не пропонує зробити обов'язковою "християнську етику". У проект типової освітньої програми запропоновано дисципліну "Етика". Сам проект почне впроваджуватися з 2022 року як продовження реформи "Нова українська школа», - пояснив Шкарлет.
За його словами, кожна школа на основі освітньої програми зможе формувати різні варіанти викладання цього предмету.
Нагадаємо, За введення християнської етики в школах проголосували 88% батьків. Крім того, шкільні підручники вчать 8-класників за принципом «самі винні».