Виникаюча тенденція викликала значну негативну реакцію в Інтернеті
У Китаї набирає популярності пластична операція для котів і собак. У результаті лікарі переробляють вуха тварин, надаючи їм форму вух диснеївського персонажа Міккі Мауса - круглих та стоячих. Провідні експерти з тварин вимагають припинити цю практику через заподіяний нею фізичний біль і психологічний стрес.
Вартість послуги з формування вух у кішки чи собаки, як у Міккі Мауса, коштує 40 доларів (приблизно 1650 грн), пише South China Morning Post. Лю Юндун, декан Міжнародного медичного центру для домашніх тварин Loving Care у Пекіні, пояснив журналістам, що процедура складається із двох частин:
Хоча проведення цієї процедури є законним, авторитетні великі міські лікарні для тварин рідко проводять такі операції на домашніх тваринах.
"Така операція рідко проводиться в лікарнях для домашніх тварин у містах першого рівня, але поширена в розплідниках та племінних закладах для собак. На даний час у Китаї немає жодних юридичних обмежень на цю операцію. Це моральне питання. Як ветеринари, ми дотримуємося принципу благополуччя тварин і не виступаємо за такі операції. Колеги, з якими я стикався, мовчазно проти таких операцій", - сказав Лю.
За його словами, вплив операції на домашніх тварин включає фізичний біль і психологічні страждання, а також ризик анестезії, яка може призвести до психологічної травми, а також до фізичних побічних ефектів.
У Китаї ще можна зустріти рекламу "вух Міккі". Наприклад, клініка для домашніх тварин у районі Бейбей міста Чунціна на південному заході Китаю, що рекламує групову послугу "вухо Міккі", привернула значну увагу ЗМІ. Компанія заявляє, що її спеціальна пропозиція у розмірі 300 юанів (40 доларів США) за процедуру, що проводитиметься у рамках Фестивалю китайської весни, залежатиме від очевидного "виробничого графіка "фабрики".
Чень Юн, ветеринар із Шеньчженьської лікарні для домашніх тварин Ляньхе, попередив, що ця процедура також може призвести до членошкідництва серед домашніх тварин.
"Ушкодження природної структури вух може викликати у деяких свійських тварин психогенні проблеми. Наприклад, деякі чутливі домашні тварини можуть неодноразово дряпатися через сильний біль", - сказав він.
В Інтернеті негативну реакцію подібні хірургічні втручання викликають і серед інших власників свійських тварин. Ось що пишуть у коментарях:
"Підстригати хвости, різати вуха - ці власники домашніх тварин хворі? Звідки взагалі береться цей ринковий попит?"
"Якщо вони думають, що це мило, їм слід спробувати так відрізати собі вуха"
"Це жорстоке поводження з тваринами, а не кохання"
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.