"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Підозрюваним загрожує до трьох років позбавлення волі
У Березівському навчально-виховному комплексі школі-інтернаті 16-річну вихованку змусили зробити аборт. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова відреагувала на інцидент.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу омбудсмена.
«Уповноважений Верховної Ради України з прав людини доручила з'ясувати ситуацію, що виникла в комунальному закладі «Березківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей I-III ступенів» Миколаївської обласної ради за фактом примусового переривання вагітності вихованки закладу», - йдеться у повідомленні .
У зв'язку з цим працівник регіонального представництва Секретаріату Уповноваженого виїхав до закладу для з'ясування ситуації. Керівник інтернату надав пояснення щодо цієї ситуації. Крім того, направлений запит до Служби у справах дітей.
Про кричущий випадок повідомив в Facebook представник офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини Павло Шульга.
За його словами, 16-річну вагітну ученицю ліцею примусово помістили до ізолятору, де насильно годували абортивними медикаментами.
"Я з'ясував, що вже вранці дитина потрапила до КНП "Кривоозерська багатопрофільна лікарня "Кривоозерської селищної ради. Дитину привезли для проведення процедури штучного переривання вагітності", - повідомив Шульга.
При цьому він вказав, що дівчина хотіла залишити дитину. Внаслідок інциденту вона знаходиться в жахливому психологічному стані.
За даним фактом поліція Миколаївської області розпочала розслідування за частиною 1 статті 137 "Неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей" Кримінального кодексу України. Постраждалу опитали в присутності психологів. Підозрюваним загрожує до трьох років позбавлення волі.
Як раніше повідомляв Інформатор, за три роки реформи в українських інтернатах стало на 9 тисяч менше дітей. Крім того, опікунам підвищили допомогу на дітей. При цьому в Україні хочуть зупинити реформу інтернатів. ЮНІСЕФ закликає український уряд продовжити реформу інтернатів.