У мене немає слів! Тоня Хижняк про зухвалу крадіжку серіалу Спіймати Кайдаша

Читать на русском

Росіяни зробили постери з викривленими обличчями українських акторів.

Читать на русском
Росіяни вкрали український серіал
"Це зашквар, це ж якийсь жах". Українські актори вже відреагували на це!

Росіяни зробили постери з викривленими обличчями українських акторів.

Росіяни вкрали український серіал "Спіймати Кайдаша". Відомий український серіал від СТБ з'явився на російських піратських ресурсах. Його переклали та зробили постери з викривленими обличчями українських акторів.

"Вони вміють тирити, погано фотошопити, діпфейки – це все теж з їхнього боку. Я бачу, що це тупо стирене і переозвучене. Я думаю, ну от в цьому всі вони, от вся їхня суть. Просто втіхушу вкрасти, переозвучити й ще щось там своє вигадати. У мене немає слів", - сказала акторка Антоніна Хижняк, яка зіграла Мотрю, в ефірі проєкту "Сніданок. Вихідний".

Тоня Хижняк у ролі Мотрі, що зробила її відомою на всю країну!
Тоня Хижняк у ролі Мотрі, що зробила її відомою на всю країну!

Першим на це звернув увагу український актор Григорій Бакланов. У своїх соцмережах він опублікував відфотошоплені постери персонажів "Спіймати Кайдаша" та написав, що росіяни переозвучили шоу і дивляться на піратських платформах.

Російський переклад та незграбні кіноафіші. Росіяни вже подивились і навіть коментують події серіалу в мережі. 
Російський переклад та незграбні кіноафіші. Росіяни вже подивились і навіть коментують події серіалу в мережі. 

Серіал "Спіймати Кайдаша" став одним з найпопулярніших в Україні

Він є адаптацією знаменитої повісті Івана Нечуя-Левицького, події ж відбуваються в наш час. Сценаристкою сучасної інтерпретації твору виступила Наталка Ворожбит, найбільш відома за кінострічками "Кіборги" та "Дике поле", режисер - Олександр Тіменко. 

В Україні інтерпретація "Кайдашевої сім’ї" лише за перший місяць набрала 10,5 мільйонів переглядів. У серіалі 12 серій, які знімали за 26,7 млн грн. Частково, питання у сфері фінансування закрив Мінкульт. 

За 12 епізодів серіалу "Спіймати Кайдаша", актори Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов та Антоніна Хижняк зуміли підкорити серця тисяч українців. Однак вони більше відомі глядачам, як Омелько, Марія, Карпо, Лаврін і Мотря.

За рік після виходу, у 2021 році серіал "Спіймати Кайдаша" отримав "Золота дзиґу". Її вручають найкращим ігровим серіалам. Попри всю популярність саме цього серіалу, він далеко не перший, який вкрали росіяни. 

Переглянути серіал в оригіналі можна тут. 

 

Також нагадаємо, що з 29 березня український телесеріал "Спіймати Кайдаша" доступний на стримінговій міжнародній платформі Netflix. Компанія Netflix, яку заснували ще 1997 року, почала показувати українське кіно лише торік. "Українізація" розпочалася у вересні 2022-го, саме тоді на сервісі почали з’являтися перші фільми "Дике поле", "Бурштинові копи" та "Зустріч однокласників". Тепер же стрічок українського виробництва на стримінговому сервісі більше 20-ти. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.