Головна
Шоу-біз
Кіно
08:35, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні запустили сайт ukrainefilms.com з вітчизняними фільмами для закордонних глядачів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український Інститут. На сайті – понад 600 українських фільмів, як архівні, так і сучасні стрічки. Наразі платформа працює у тестовому режимі. Проект стартував на початку повномасштабної війни, коли представники ірландської компанії Usheru звернулися до Українського Інституту, прагнучи допомогти Україні в межах своєї компетенції – створення сайтів для реклами, де можна подивитися фільми з різних країн. В результаті створили веб-сайт для популяризації українських фільмів. Таким чином нова онлайн-платформа також полегшує доступ до легального перегляду українського кіно. База кінофільмів Ukraine Films визначає за геолокацією, в яких кінотеатрах поблизу можна подивитися українське кіно, а також пропонує онлайн-сервіси, доступні в країні перебування. «Переглядаючи українські фільми, глядачі в усьому світі можуть вшанувати українську культуру та підтримати кінематографістів. Перегляд фільмів ще ніколи не мав такого сенсу!», - розповів Олівер Феган, співзасновник і генеральний директор Usheru. До слова, Usheru — це маркетингова технологічна компанія, орієнтована на кіно та розваги. Нагадаємо, українка зняла фільм про рашистський терор в Херсоні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні створили сайт з вітчизняними фільмами для закордонних глядачів

Читать на русском

Зокрема, можна подивитися стрічки «Віддана», «Мої думки тихі», «Стоп-Земля» та інші

Читать на русском
В Україні створили сайт з вітчизняними фільмами для закордонних глядачів

Зокрема, можна подивитися стрічки «Віддана», «Мої думки тихі», «Стоп-Земля» та інші

В Україні запустили сайт ukrainefilms.com з вітчизняними фільмами для закордонних глядачів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український Інститут.

На сайті – понад 600 українських фільмів, як архівні, так і сучасні стрічки. Наразі платформа працює у тестовому режимі.

Проект стартував на початку повномасштабної війни, коли представники ірландської компанії Usheru звернулися до Українського Інституту, прагнучи допомогти Україні в межах своєї компетенції – створення сайтів для реклами, де можна подивитися фільми з різних країн. В результаті створили веб-сайт для популяризації українських фільмів. Таким чином нова онлайн-платформа також полегшує доступ до легального перегляду українського кіно.

База кінофільмів Ukraine Films визначає за геолокацією, в яких кінотеатрах поблизу можна подивитися українське кіно, а також пропонує онлайн-сервіси, доступні в країні перебування.

«Переглядаючи українські фільми, глядачі в усьому світі можуть вшанувати українську культуру та підтримати кінематографістів. Перегляд фільмів ще ніколи не мав такого сенсу!», - розповів Олівер Феган, співзасновник і генеральний директор Usheru.

До слова, Usheru — це маркетингова технологічна компанія, орієнтована на кіно та розваги.

Нагадаємо, українка зняла фільм про рашистський терор в Херсоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.