"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Зараз на Netflix можна переглянути 21 фільм чи серіал українського виробництва
З 29 березня український телесеріал "Спіймати Кайдаша" стане доступним на стримінговій міжнародній платформі Netflix. Це інтерпретація твору Нечуя-Левицького, яка вийшла ще навесні 2020 року. Чому варто подивитися серіал та що це значить для України — читайте в нашому матеріалі.
Компанія Netflix, яку заснували ще 1997 року, почала показувати українське кіно лише торік. "Українізація" розпочалася у вересні 2022-го, саме тоді на сервісі почали з’являтися перші фільми "Дике поле", "Бурштинові копи" та "Зустріч однокласників". Тепер же стрічок українського виробництва на стримінговому сервісі більше 20-ти. А невдовзі до їх переліку доєднають ще один — телесеріал "Спіймати Кайдаша".
В Україні інтерпретація "Кайдашевої сім’ї" лише за перший місяць набрала 10,5 млн переглядів. У серіалі 12 серій, які знімали за 26,7 млн грн. Частково, питання у сфері фінансування закрив Мінкульт. За сюжетом у серіалі є й Лаврін, і Карпо і Мотря, однак дії відбуваються вже в сучасних реаліях ХХІ століття. Сценаристкою виступила українська режисерка Наталка Ворожбит, режисер – Олександр Тіменко. За рік після виходу, у 2021 році серіал "Спіймати Кайдаша" отримав "Золота дзиґу". Її вручають найкращим ігровим серіалам.
На стримінговій платформі історія Кайдашів можна буде подивитися вже з 29 березня.
Довідково: українська національна кінопремія "Золота дзиґа" присуджується за професійні досягнення у розвитку українському кінематографу. Назва нагадує про творчий спадок видатного кінематографіста Дзиґи Вертова. Нагороду створили у 2017 році. Переможців визначають у 24-х номінаціях.
Також раніше ми писали про те, що в Україні створили сайт з вітчизняними фільмами для закордонних глядачів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.