У Львові створюють вишиванки з унікальним візерунком зображення безпілотника Bayraktar

Bayraktar став сучасним оберегом нашої нації

У Львові створюють вишиванки з унікальним візерунком зображення безпілотника Bayraktar

Львівські майстрині перетворили безпілотник Bayraktar, який допомагає протистояти російській агресії на елемент української вишивки. Перші сорочки-вишиванки уже передали засновникам турецької компанії "Baykar". Незабаром у них одягнуть всіх працівників.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. Історією створення ексклюзивної вишивки для виробників Bayraktar поділилась Олена Гнідець, яке шиє одяг.

"Вишиванка Bayraktar має свою досить цікаву історію створення. До нашого шоуруму у Львові завітали гості. Їм сподобалась якість наших вишиванок. У розмові ми дізнались, що це представник з посольства України в Турецькій республіці. Він запитав, чи можемо розробити для них ексклюзивну модель вишиванки за мотивами Bayraktar. Це був сміливий задум, але ми обмінялись контактами і почали перші кроки до реалізації цього "засекреченого" проєкту", - розповіла Олена.

Спочатку запустили пробну вишиванку, і одразу ж після активного обговорення її вигляд затвердили, і майстрині почали виготовляти. Після виконання замовлення посольства, ця ексклюзивна модель вже доступна всім охочим. Дизайн розробили на основі візерунків кролевецьких рушників. 

"Частину прибутків від замовлення підприємство передає на благодійність – власне, на закупівлю Bayraktar, що допомагають нашим воїнам на фронті", - говорить Олена. 

У Львові створюють вишиванки з унікальним візерунком зображення безпілотника Bayraktar 1

У Львові створюють вишиванки з унікальним візерунком зображення безпілотника Bayraktar 2

Що відомо про безпілотник 

Bayraktar - це турецький ударний оперативно-тактичний безпілотник з великою тривалістю польоту. Він неодноразово показав свою ефективність на полі бою. БПЛА Bayraktar TB2 керується з наземної станції, яка перевозиться автомобілем. Її оснащено стелажними шафами, блоком кондиціонування повітря, системою фільтрації повітря NBC, блоками живлення, системами бездротового зв'язку та системами внутрішнього зв'язку. Станції здатні перехоплювати керування безпілотниками одна одної, що дозволяє швидко змінювати тактику. Оперативний радіус дії дронів рахується не від точки старту, а від найближчої станції керування і контролю або від ретранслятора сигналів. Зазначимо, що для протистояння російській агресії деякі країни збирали гроші на ці безпілотники для України. Серед них Польща, Литва, Норвегія. 

Нагадаємо, у США на благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського. Крім того, у Черкасах створили бойову вишиванку для ЗСУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube