Головна
Україна
Події
10:52, 5 Червня
Информатор UA

Интро

Вишиту сорочку, яку Президент України Володимир Зеленський одягав у День вишиванки, 19 травня, за 100 тисяч доларів продали на благодійному аукціоні в США. Покупцем лоту стала юридична компанія Asters USA. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на видання "Голос Америки". Аукціон відбувся у п'ятницю, 3 червня, у рамках презентації програми United 24, на території Українського Дому, у Вашингтоні. United 24 створили для збирання грошей для допомоги Україні. За словами посолки України в США Оксани Маркарової, ідея створення спільної платформи на допомогу Україні виникла через велику кількість запитів на пожертвування з усього світу. На сайті United 24 можна побачити звіти. Вони з'являються щотижня. Люди перерахували кошти та бачать конкретний броньований автомобіль, який був придбаний. Або конкретні двері та вікна, встановлені у місцевій школі, - розповіла Маркарова. Платформа United 24 працює вже кілька тижнів і зараз найбільше пожертвувань надійшло з США... За чотири тижні через United 24 було зібрано 50 мільйонів доларів. Найбільша кількість донорів з США. Ми отримували пожертви від 20 до 1 000 доларів. І кожен долар важливий, розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Під час благодійного аукціону, окрім вишиванки Зеленського, було продано футболки з підписами Артема Довбика та Андрія Ярмоленка, у яких вони змагалися під час виграшного матчу української збірної проти збірної Шотландії, 1 червня. Також, "з молотка" пішов відомий керамічний кухоль у формі півника, аналогічний тому, що вцілів на шафці в обстріляному росіянами житловому будинку, у селищі Бородянка Київської області. Також було розіграно: прапор України за підписом Президента Зеленського, вціліле вино у сховищах, зруйнованих російськими обстрілами, поштові марки з цитатою українських військових зі Зміїного та інші лоти. Нагадаємо, ми писали, що розігрують та продають для допомоги Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У США на благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського: скільки заплатили

Читать на русском
У США на благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського: скільки заплатили

Аукціон відбувся у п'ятницю 3 червня

Вишиту сорочку, яку Президент України Володимир Зеленський одягав у День вишиванки, 19 травня, за 100 тисяч доларів продали на благодійному аукціоні в США. Покупцем лоту стала юридична компанія Asters USA.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на видання "Голос Америки".

Аукціон відбувся у п'ятницю, 3 червня, у рамках презентації програми United 24, на території Українського Дому, у Вашингтоні. United 24 створили для збирання грошей для допомоги Україні.

За словами посолки України в США Оксани Маркарової, ідея створення спільної платформи на допомогу Україні виникла через велику кількість запитів на пожертвування з усього світу.

«На сайті United 24 можна побачити звіти. Вони з'являються щотижня. Люди перерахували кошти та бачать конкретний броньований автомобіль, який був придбаний. Або конкретні двері та вікна, встановлені у місцевій школі», - розповіла Маркарова.

«Платформа United 24 працює вже кілька тижнів і зараз найбільше пожертвувань надійшло з США... За чотири тижні через United 24 було зібрано 50 мільйонів доларів. Найбільша кількість донорів з США. Ми отримували пожертви від 20 до 1 000 доларів. І кожен долар важливий», – розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Під час благодійного аукціону, окрім вишиванки Зеленського, було продано футболки з підписами Артема Довбика та Андрія Ярмоленка, у яких вони змагалися під час виграшного матчу української збірної проти збірної Шотландії, 1 червня.

Також, "з молотка" пішов відомий керамічний кухоль у формі півника, аналогічний тому, що вцілів на шафці в обстріляному росіянами житловому будинку, у селищі Бородянка Київської області.

Також було розіграно: прапор України за підписом Президента Зеленського, вціліле вино у сховищах, зруйнованих російськими обстрілами, поштові марки з цитатою українських військових зі Зміїного та інші лоти.

Нагадаємо, ми писали, що розігрують та продають для допомоги Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.