"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Мобільне укриття виготовлено з бетону і розраховане на 20 осіб
У Києві встановили перше мобільне укриття, яке виготовлене з високоякісного бетону та може захистити від вибухової хвилі та уламкового ураження. Модуль розрахований на 20 осіб.
Укриття дуже міцні і при цьому збираються, як звичайний конструктор. В залежности від потреби на одній локації можна встановити дві, три і навіть більше секцій. Про це повідомила Київська міська військова адміністрація у вівторок, 27 червня.
"У столиці вже встановили перше, пілотне мобільне укриття. Воно виготовлене із високоякісного бетону. Може захистити від вибухової хвилі та уламкового ураження", - йдеться в повідомленні.
Головна вимога при встановленні мобільного укриття – наявність міцної основи чи фундаменту. У середині вони обладнані всім необхідним, щоб перечекати обстріли. Тут є лавки для сидіння, засоби пожежогасіння, вода та медичні набори для першої допомоги.
"Ми розглядаємо питання встановлення укриттів модульного типу у столиці. Такі споруди цивільного захисту є важливими для місць, де немає укриттів або де значна відстань до споруд цивільного захисту. Після детального вивчення всіх споруд даного типу буде ухвалено рішення, де саме і яку модифікацію споруди потрібно встановити у Києві”, – розповів голова КМДА Сергій Попко.
Після того, як через закрите укриття у Києві загинули люди, було організовано перевірку всіх бомбосховищ столиці. Майже всі виявилися проблемними. Тому в багатьох районах міста почали в укриттях наводити лад.
Проте були й такі укриття, що знаходились у досить непоганому стані. Наприклад у Святошинському районі знайшли сховище, ремонт якого обійшовся у 1,3 мільйона гривень.
Не обійшлось і без скандалів. Як виявилось, для бомбосховищ нібито замовили 300 шкіряних барабанів, а ще овочерізки по 130 000 та сковорідки по 720 000 гривень.
Раніше Інформатор писав, що у селі Крюківщина, що під Києвом, чоловік побудував власне укриття за 20 тисяч доларів. Усередині він поставив два дивани та стільці, встановив біотуалет та камін, облаштував вентиляцію, переніс у житло запас питної води.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.