Головна
Життя
Афіша
16:08, 19 Травня
Информатор UA

Интро

Цей вечір перетворить фатальні помилки в бізнесі на головні уроки усього життя, а факапи на старті власної справи на нові можливості. Так - це FuckUp Night by EASE, яка відбудеться у Києві вже  цього четверга.  Інформатор розповідає, чого чекати від заходу.  Fuckup Nights - це світовий тренд, який зародився у Мехіко-сіті близько 10 років тому. На таких вечорах учасники діляться своїм невдалим досвідом в бізнесі або проектах.  В Україні такі заходи вже встигли стати традиційними. И 20 травня на нас чекає один з них. Круті спікери розкажуть про свої невдачі, а також підкреслять, які уроки винесли для себе зі складних ситуацій. Ілля Рейниш, співзасновник Laba, розповість про те, як Laba підкорювала Америку і Бразилію та не підкорила. Роман Кирилович, засновник Franch TV і компанії «Франч», яка створила франшизи для Rozetka і Нова пошта, розповість чому «Ваша франшиза - лайно. Як хайп допомагає і шкодить продажам» ОлексійКостильов - український бізнесмен, творець мережі ресторанів доставки Ninja Sushi, Ninja Wok розповість про те,«як в містах мільйонниках з божевільною конкуренцією запустити ресторан доставки їжі і які факапи трапляються на шляху створення впізнаваного бренду». Локація: UNIT.City Початок: 20.05 о 19:00 Квитки тут .   

У Києві успішні підприємці розкажуть про свої факапи на FuckUp Night

Читать на русском

Таке не можна пропустити!

Читать на русском
У Києві успішні підприємці розкажуть про свої факапи на FuckUp Night

Таке не можна пропустити!

Цей вечір перетворить фатальні помилки в бізнесі на головні уроки усього життя, а факапи на старті власної справи на нові можливості. Так - це FuckUp Night by EASE, яка відбудеться у Києві вже  цього четверга. 

Інформатор розповідає, чого чекати від заходу. 

Fuckup Nights - це світовий тренд, який зародився у Мехіко-сіті близько 10 років тому. На таких вечорах учасники діляться своїм невдалим досвідом в бізнесі або проектах. 

В Україні такі заходи вже встигли стати традиційними. И 20 травня на нас чекає один з них. Круті спікери розкажуть про свої невдачі, а також підкреслять, які уроки винесли для себе зі складних ситуацій.

  • Ілля Рейниш, співзасновник Laba, розповість про те, як Laba підкорювала Америку і Бразилію та не підкорила.
  • Роман Кирилович, засновник Franch TV і компанії «Франч», яка створила франшизи для Rozetka і Нова пошта, розповість чому «Ваша франшиза - лайно. Як хайп допомагає і шкодить продажам»
  • ОлексійКостильов - український бізнесмен, творець мережі ресторанів доставки Ninja Sushi, Ninja Wok розповість про те,«як в містах мільйонниках з божевільною конкуренцією запустити ресторан доставки їжі і які факапи трапляються на шляху створення впізнаваного бренду».

Локація: UNIT.City

Початок: 20.05 о 19:00

Квитки тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.