У Києві у понеділок можуть виключати світло - "Укренерго"

Читать на русском

Енергетики продовжують ремонтувати об'єкти енергетики, які постраждали через російські обстріли цивільної інфраструктури, але частині українців все ж доведеться потерпіти

Читать на русском
Ремонтні роботи
Житомирську область та Київщину можуть тимчасово відімкнути від мережі

Енергетики продовжують ремонтувати об'єкти енергетики, які постраждали через російські обстріли цивільної інфраструктури, але частині українців все ж доведеться потерпіти

Станом на 20 березня у Житомирській області Укренерго обмежило споживання електроенергії для користувачів. Причиною називають “значні пошкодження мереж”, які спричинили неодноразові атаки росіян. Повідомляють, що можливі також обмеження у Київській області та Києві. Але це трапиться, якщо споживання значно зросте, повідомляють на офіційній сторінці в Facebook.

“В інших регіонах обмежень у мережах "Укренерго", які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає. Ліміти споживання до областей не доводились. Складною залишається ситуація у регіонах вздовж лінії фронту, де ворог постійними артобстрілами пошкоджує мережі”, — повідомляють в Укренерго.Скпін Укренерго

У чому причина відключень

Як заявляють у відомстві, станом на сьогодні працюють усі електростанції України, у тому числі атомні, гідро та сонячні електростанції. Тому не стоїть питання виробництва електроенергії. ЇЇ виробляють достатньо, аби забезпечити усі потреби споживачів. Україна навіть здійснює “незначний” електроенергії. Але є проблеми з забезпеченням постачання енергії.

В “Укренерго” повідомляють, що ремонтні роботи тривають постійно. Енергетики наразі усувають обмеження мережі, аби відновити надійне електропостачання. Повідомляють, що відновлювальні роботи тривають на всіх об’єктах "Укренерго", пошкоджених російськими атаками.

Пошкоджена інфраструктура
Електроенергії виробляють вдосталь, але її транспортування ускладнене. Фото з відкритих джерел

Стан системи залишається складним, адже в рамках свого терору, росіяни взимку завдали 15 масованих ракетних обстрілів по обєктах цивільної енергетичної інфраструктури. Ще 18 разів вони атакували енергооб’єкти за допомогою БПЛА. «Укренерго» повідомляє, що майже всі ключові підстанції магістральних мереж були атаковані щонайменше по 3-4 рази.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в "Укренерго" вирішили менше інформувати про ситуацію з електрикою в Україні. Ми писали також про те, що енергетики пояснили, що буде з системою далі, а також чого чекати наступної зими.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.