“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Радянський символ замінять на Тризуб
У п’ятницю, 28 липня, у Києві почався демонтаж радянського герба зі щита монумента Батьківщина-Мати. Підготовка до цього тривала понад тиждень.
Про це повідомляє кореспондент Інформатора. Відомо, що роботи почалися вдень.
На відео можна побачити, як бригада спеціалистів почала зрізати серп і молот, що символізують радянську спадщину, з монумента. Коли закінчаться роботи, наразі невідомо.
Після демонтажу старих символів на щиті Батьківщини-Матері встановлять герб України – Тризуб. Він буде виготовлений з європейського металу, оскільки сталь, яку надав металургійний комбінат Запоріжсталь, не відповідає технічним вимогам.
Батьківщина-Мати, найвищий монументальний пам'ятник в Європі, що розташований у столиці. Був створений народним художником СРСР, скульптором Василем Бородаєм. Розмови про декомунізацію герба на щиті монумента велися ще з 2018 року.
У 2022-му заміну радянського герба на монументі на український тризуб була підтримана значною більшістю користувачів платформи "Дія". Згідно з планами, демонтаж старого щита має початися вже найближчим часом, а на щиті "Батьківщини-Матері" до 32-ї річниці Незалежності України з'явиться тризуб.
У травні цього року розпочалася початкова стадія процесу заміни радянського герба на тризуб. Останній створять зі спеціально відновленої марки сталі - саме з неї було виготовлено весь монумент у 1981 році, а відлили її тоді на заводі "Азовсталь".
Вартість ремонтних робіт оцінена у 28 мільйонів гривень, і більшість коштів вже зібрана завдяки щедрим спонсорам з бізнесової та банківської спільноти.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що зʼявився проєкт рішення про демонтаж памʼятників в столиці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.