“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Перший запуск планується орієнтовно на кінець 2023 року
У Канаді побудують космодром для запуску українських ракет «Циклон-4М». Будівництво почнеться наприкінці цього року.
Про це повідомив глава Мінстратегпрома Олег Уруський, — передає Інформатор.
Глава відомства обговорив деталі реалізації цього проєкту з президентом і головним виконавчим директором канадської компанії Maritime Launch Services LTD Стівом Матьє. За словами Матьє, вже є попередні домовленості з компаніями зі США з запуску їхніх супутників українською ракетою-носієм «Циклон-4М». Перший запуск планується орієнтовно на кінець 2023 року.
Уруський зазначив, що реалізація окремих аспектів українсько-канадського проєкту «Циклон-4М» передбачена цільовою космічною програмою України на 2021-2025 роки. Прийняття програми очікується найближчим часом у Верховній Раді. Зокрема, планується створення маршового двигуна РД-870 і його подальше використання як маршового для першого ступеня зазначеної ракети.
Зазначимо, «Циклон-4М» — двоступенева ракета-носій середнього класу. Вона призначена для виведення моноблочного навантаження на низьку навколоземну орбіту або сонячно-синхронну орбіту. Перший ступінь працює на гасі з окисленням рідким киснем, другий ступінь використовує гептил і аміл. В Україні її проєктують із 2017 року на підприємстві «Південне».
Нагадаємо, Північна Корея провела перші успішні випробування гіперзвукової ракети.
Крім того, україно-американська компанія Firefly Aerospace запустила ракету Alpha в космос і підірвала її.
Також Інформатор писав, що Україна готується до своєї першої місії на Місяць.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.