“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Китай також може надавати окупаційній армії бронежилети та шоломи
Радник президента Франції з питань зовнішньої політики Еммануель Бонн заявив, що Китай може надавати росії військову допомогу. Зокрема, ймовірно, озброює армію окупантів.
Про це повідомляє американський телеканал CNN. Зазначається, що Бонн відповідав на запитання журналістів стосовно того, чи є докази постачання зброї з Китаю в рф.
“Так, є ознаки того, що вони роблять речі, які ми б хотіли, щоб вони не робили. Ну... військове обладнання... наскільки нам відомо, він (Китай – ред.) постачає значні військові потужності до росії
Водночас французькі особи у коментарі CNN підкреслили, що Бонн мав на увазі технології подвійного призначення. Водночас йдеться і про нелетальну допомогу – бронежилети та шоломи.
“Найбільше нам потрібно, щоб Китай утримався. Нам потрібно, щоб вони зрозуміли, що Україна - це конфлікт глобального масштабу і що ми не можемо запропонувати Україні програти з принципових міркувань, а також з міркувань, які є дуже оперативними. І те, що поставлено на карту для нас в Україні - це набагато більше, ніж, як ви знаєте, суверенітет України. Йдеться про стабільність у світі”, – зауважив Бонн.
В економічному сегменті співпраці між Китаєм і росією за червень 2023 року досягла рекордних 20,83 мільярда доларів. Імпорт російських товарів до Пекіна зріс на 15,7% до суми 11,28 мільярда доларів.
Також варто зауважити, що Китай – найбільший у світі імпортер нафти. Саме тому у цій державі зберігається попит на енергоносії – нафту та вугілля.
Також нещодавно стало відомо, що росія проводить навчання так звані навчання "безпеки", під час яких залучає військові кораблі з Китаю. А це означає, що військова співпраця між Москвою та Пекіном посилилася.
Нагадаємо, раніше ми писали чому Китаю та росії вигідно спіпрацювати.
Ми також розповідали про те, що Китай вкрай негативно сприйняв комюніке НАТО та пригрозив «рішучою відповіддю». А ще Інформатор писав, чому Китай проти застосування ядерної зброї росією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.