“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Китай також може надавати окупаційній армії бронежилети та шоломи
Радник президента Франції з питань зовнішньої політики Еммануель Бонн заявив, що Китай може надавати росії військову допомогу. Зокрема, ймовірно, озброює армію окупантів.
Про це повідомляє американський телеканал CNN. Зазначається, що Бонн відповідав на запитання журналістів стосовно того, чи є докази постачання зброї з Китаю в рф.
“Так, є ознаки того, що вони роблять речі, які ми б хотіли, щоб вони не робили. Ну... військове обладнання... наскільки нам відомо, він (Китай – ред.) постачає значні військові потужності до росії
Водночас французькі особи у коментарі CNN підкреслили, що Бонн мав на увазі технології подвійного призначення. Водночас йдеться і про нелетальну допомогу – бронежилети та шоломи.
“Найбільше нам потрібно, щоб Китай утримався. Нам потрібно, щоб вони зрозуміли, що Україна - це конфлікт глобального масштабу і що ми не можемо запропонувати Україні програти з принципових міркувань, а також з міркувань, які є дуже оперативними. І те, що поставлено на карту для нас в Україні - це набагато більше, ніж, як ви знаєте, суверенітет України. Йдеться про стабільність у світі”, – зауважив Бонн.
В економічному сегменті співпраці між Китаєм і росією за червень 2023 року досягла рекордних 20,83 мільярда доларів. Імпорт російських товарів до Пекіна зріс на 15,7% до суми 11,28 мільярда доларів.
Також варто зауважити, що Китай – найбільший у світі імпортер нафти. Саме тому у цій державі зберігається попит на енергоносії – нафту та вугілля.
Також нещодавно стало відомо, що росія проводить навчання так звані навчання "безпеки", під час яких залучає військові кораблі з Китаю. А це означає, що військова співпраця між Москвою та Пекіном посилилася.
Нагадаємо, раніше ми писали чому Китаю та росії вигідно спіпрацювати.
Ми також розповідали про те, що Китай вкрай негативно сприйняв комюніке НАТО та пригрозив «рішучою відповіддю». А ще Інформатор писав, чому Китай проти застосування ядерної зброї росією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.