Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росія та Китай розпочинають спільні морські військові навчання
Росія проводить навчання так звані навчання "безпеки", під час яких залучає військові кораблі з Китаю. А це означає, що військова співпраця між Москвою та Пекіном посилилася.
Про це пише Sky News.
За даними ЗМІ, навчання проходять в Японському морі. Відтак, китайські військові кораблі, які приєдналися до російських військово-морських і військово-повітряних сил займуться проведенням навчань з так званої "безпеки". У навчаннях обидва російські роди військ беруть участь вперше. З
Міністерство оборони Китаю, зазначило, що порт Циндао покинуло 5 військових кораблів, а також 4 корабельні гелікоптери, що входять до флотилії. У навчаннях серед інших беруть участь два російські військові кораблі, які раніше тренувалися з китайським флотом у Шанхаї з пересування у строю, зв'язку та порятунку на морі.
В економічному сегменті співпраці між Китаєм і Росією за червень 2023 року досягла рекордних 20,83 мільярда доларів. Імпорт російських товарів до Пекіна зріс на 15,7% до суми 11,28 мільярда доларів.
Також варто зауважити, що Китай – найбільший у світі імпортер нафти. Саме тому у цій державі зберігається попит на енергоносії – нафту та вугілля.
Нагадаємо, раніше ми писали чому Китаю та росії вигідно спіпрацювати.
Ми також розповідали про те, що Китай вкрай негативно сприйняв комюніке НАТО та пригрозив «рішучою відповіддю». А ще Інформатор писав, чому Китай проти застосування ядерної зброї росією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.