“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Бюджет країни окупанта не витримує наслідків війни.
Санкції та встановлення обмеження на граничну ціну на російську нафту спричинило суттєве падіння економіки. У 2023 році путіну може просто не вистачити грошей на війну, тому він і поспішає розпочати новий наступ.
Очільник російського Мінфіну Антон Сілуанов заявив, що дефіцит російського бюджету за 2022 рік складає рекордну суму в 3,3 трлн рублів — це приблизно 48 мільярдів доларів, повідомляє російський Forbs. Ця сума співставна з річним бюджетом такої країни, як Йорданія. Бюджету країни-окупанта зазнав суттєвих втрат через міжнародні санкції та шалені витрати на війну.
«Федеральний бюджет рф у 2022 році, за попередніми даними, виконаний із дефіцитом 3,3 трлн рублів, або 2,3 % ВВП», — сказав він на засіданні уряду.
Російські чиновники не мають уявлення, як завершиться 2023-ий, пише Телеграм-канал Орестократія. Путін і його оточення очікували минулого року, що дефіцит складе не більше 19 млрд доларів.
Падіння у 2020 році було більшим — 4,1 трлн рублів, але тоді це був загальний світовий тренд на тлі епідемії COVID-19. Теперішня ситуація викликана лише політикою бункера і його війною супроти Україні та всього цивілізованого світу.
Через війну, яка затягнулася, витрати зросли на третину. Це відбувається на тлі санкцій, які, хай і не так швидко, як нам хотілося б, але душать економіку росії. 11 місяців, зокрема й у той час, поки тривала військова агресія, країна-окупант запевняла, що доходи державної скарбниці перевищують видатки на 8 млрд доларів. Це, мовляв, доводить, які неефективні санкції, але в більше не вийде вдавати оптимізм.
Особливо відчутним, як зараз можна констатувати, виявилося встановлення граничної ціни на морську нафту з росії. У результаті середня ціна на російський сорт Urals упала практично вдвічі — до 47 доларів за барель. Росіяни терміново збільшили продажі нафти, але ціна від того, як і слід було очікувати, ще більше впала, аж до межі самоокупності, а іноді в збиток росіянам.
Але з 5 лютого для росії почнеться новий етап шокової терапії — почне діяти ембарго не лише на сиру нафту, але й на нафтопродукти. Як очікується, це матиме ще болючіший ефект, ніж нафтовий бан.
Станом на сьогодні втрати російського бюджету від продажів нафти у 2023 році очікують на рівні 102 млрд доларів. Ця сума складає четверту частину всього бюджету росії. Для порівняння ВВП України через дії ворогів упав на колосальні 30%, але ж війна йде на нашій території. Наші Західні союзники компенсували завдані втрати торік і доводять на практиці, що не полишати Україну напризволяще й цього року.
Але росії нікому допомогти. Китай, навіть, якщо він би цього захотів, має власні економічні проблеми, у тому числі й через нову хвилю епідемії COVID-19. З часом втрати російського бюджету будуть тільки більшати. Грошей на війну просто не буде. Це, ймовірно, є чи не головною причиною того, що путін так поспішає розпочати новий наступ. Але такий поспіх якраз може стати причиною програшу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.