Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Окрім ракет у рф є просування у виготовленні дронів
Росія стала виробляти більше ракет, намагаючись покрити втрати в озброєнні, спричинені вторгненням в Україну. Також країна-агресорка має просування у виробництві дронів. При цьому масштаб виготовлення озброєння зараз більше, ніж до повномасштабного вторгнення в Україну у лютому 2024 року.
Про це повідомив у ефірі телемарафону представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов. За його словами, ці обсяги виробництва все одно не дозволяють окупантам накопичувати зброю.
"Якщо говорити про дрони – у них є просування в цьому напрямку. Щодо ракетного виробництва – так, це більше, ніж до повномасштабного вторгнення, але все ще вкрай недостатньо, щоби заповнити їх втрати в результаті масованих ракетних ударів проти України", – зазначив він.
Юсов додав, що зараз військово-промисловий комплекс рф працює над тим, щоб накопичити і відновити той рівень, який був до повномасштабного вторгнення. Але у розвідці не можуть стверджувати про збільшення номенклатури озброєння.
Видання The New Yourk Times випустило матеріал, у якому намагається поширити думку, що росіяни почали виробляти більше ракет, аніж торік. До того ж вони пишуть, що така сама ситуація зі снарядами та іншим озброєнням.
У листопаді Юсов також стверджував, що росіяни дійсно загрожують українській інфраструктурі, але не можна казати, що в них зараз є нібито рекордне виробництво ракет. Він розповідав, що поточні обсяги виробництва армії рф не дозволяють повернутися до рівня запасів ракетного озброєння станом до 24 лютого 2022 року. Вони не зможуть повернутись до таких обсягів, у них зараз немає настільки розвинутого ВПК, аби це зробити.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.