«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Окрім ракет у рф є просування у виготовленні дронів
Росія стала виробляти більше ракет, намагаючись покрити втрати в озброєнні, спричинені вторгненням в Україну. Також країна-агресорка має просування у виробництві дронів. При цьому масштаб виготовлення озброєння зараз більше, ніж до повномасштабного вторгнення в Україну у лютому 2024 року.
Про це повідомив у ефірі телемарафону представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов. За його словами, ці обсяги виробництва все одно не дозволяють окупантам накопичувати зброю.
"Якщо говорити про дрони – у них є просування в цьому напрямку. Щодо ракетного виробництва – так, це більше, ніж до повномасштабного вторгнення, але все ще вкрай недостатньо, щоби заповнити їх втрати в результаті масованих ракетних ударів проти України", – зазначив він.
Юсов додав, що зараз військово-промисловий комплекс рф працює над тим, щоб накопичити і відновити той рівень, який був до повномасштабного вторгнення. Але у розвідці не можуть стверджувати про збільшення номенклатури озброєння.
Видання The New Yourk Times випустило матеріал, у якому намагається поширити думку, що росіяни почали виробляти більше ракет, аніж торік. До того ж вони пишуть, що така сама ситуація зі снарядами та іншим озброєнням.
У листопаді Юсов також стверджував, що росіяни дійсно загрожують українській інфраструктурі, але не можна казати, що в них зараз є нібито рекордне виробництво ракет. Він розповідав, що поточні обсяги виробництва армії рф не дозволяють повернутися до рівня запасів ракетного озброєння станом до 24 лютого 2022 року. Вони не зможуть повернутись до таких обсягів, у них зараз немає настільки розвинутого ВПК, аби це зробити.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.