У Білорусі видаватимуть повістки по СМС

Читать на русском

Операторів зв’язку примусять розсилати повідомлення за списками від військкомів та КДБ

Читать на русском
білорусь повістки
Армію у Білорусі буде складніше уникнути

Операторів зв’язку примусять розсилати повідомлення за списками від військкомів та КДБ

У п’ятницю, 20 жовтня у Білорусі опублікували новий законопроєкт про повістки. Він передбачає надсилання громадянам повістки до білоруської армії через СМС. Також у країні посилять штрафи за неявку у військкомати.

Про те, що білорусам вручатимуть повістки по СМС пише видання Зеркало. Для цього будуть використовувати наявні бази КДБ та військкоматів.

У новому законопроєкті пишуть, що білорусів зможуть сповіщати про необхідність явки до військового комісаріату за допомогою СМС-повідомлення. Операторів зв’язку примусять розсилати повідомлення за списками від військкомів та КДБ. Вони у тижневий термін мають надати відомості про абонентські номери військовозобов'язаних.

Білорусів зобов'яжуть інформувати працівників військкомату про зміну номера телефону. Якщо закони приймуть, він буде діяти як під час мобілізації, так і під час підготовки.

Влада планує збільшити штрафи і термін позбавлення волі або громадських робіт із двох до трьох років. Це суттєве посилення покарання за неявку у військкомати.

Смертна кара у Білорусі: єдина країна в Європі

Смертна кара є найвищою мірою покарання, яка передбачає позбавлення життя засудженого. Вона застосовується в багатьох країнах світу, але в Європі її скасували майже всі держави.

Однією з небагатьох країн, де смертна кара все ще застосовується, є Білорусь. Вона є єдиною країною в Європі, де смертна кара є законною.

Смертна кара в Білорусі передбачена за 22 злочини, включаючи вбивство, тероризм, зраду і державну зраду. За статистикою, щороку в Білорусі до смертної кари засуджують близько 10 осіб.

Смертна кара в Білорусі є предметом критики з боку міжнародних організацій, таких як ООН і Рада Європи. Вони вважають, що смертна кара є неефективним і жорстоким покаранням, яке не відповідає міжнародним стандартам прав людини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.