Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Операторів зв’язку примусять розсилати повідомлення за списками від військкомів та КДБ
У п’ятницю, 20 жовтня у Білорусі опублікували новий законопроєкт про повістки. Він передбачає надсилання громадянам повістки до білоруської армії через СМС. Також у країні посилять штрафи за неявку у військкомати.
Про те, що білорусам вручатимуть повістки по СМС пише видання Зеркало. Для цього будуть використовувати наявні бази КДБ та військкоматів.
У новому законопроєкті пишуть, що білорусів зможуть сповіщати про необхідність явки до військового комісаріату за допомогою СМС-повідомлення. Операторів зв’язку примусять розсилати повідомлення за списками від військкомів та КДБ. Вони у тижневий термін мають надати відомості про абонентські номери військовозобов'язаних.
Білорусів зобов'яжуть інформувати працівників військкомату про зміну номера телефону. Якщо закони приймуть, він буде діяти як під час мобілізації, так і під час підготовки.
Влада планує збільшити штрафи і термін позбавлення волі або громадських робіт із двох до трьох років. Це суттєве посилення покарання за неявку у військкомати.
Смертна кара є найвищою мірою покарання, яка передбачає позбавлення життя засудженого. Вона застосовується в багатьох країнах світу, але в Європі її скасували майже всі держави.
Однією з небагатьох країн, де смертна кара все ще застосовується, є Білорусь. Вона є єдиною країною в Європі, де смертна кара є законною.
Смертна кара в Білорусі передбачена за 22 злочини, включаючи вбивство, тероризм, зраду і державну зраду. За статистикою, щороку в Білорусі до смертної кари засуджують близько 10 осіб.
Смертна кара в Білорусі є предметом критики з боку міжнародних організацій, таких як ООН і Рада Європи. Вони вважають, що смертна кара є неефективним і жорстоким покаранням, яке не відповідає міжнародним стандартам прав людини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.