“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Операторів зв’язку примусять розсилати повідомлення за списками від військкомів та КДБ
У п’ятницю, 20 жовтня у Білорусі опублікували новий законопроєкт про повістки. Він передбачає надсилання громадянам повістки до білоруської армії через СМС. Також у країні посилять штрафи за неявку у військкомати.
Про те, що білорусам вручатимуть повістки по СМС пише видання Зеркало. Для цього будуть використовувати наявні бази КДБ та військкоматів.
У новому законопроєкті пишуть, що білорусів зможуть сповіщати про необхідність явки до військового комісаріату за допомогою СМС-повідомлення. Операторів зв’язку примусять розсилати повідомлення за списками від військкомів та КДБ. Вони у тижневий термін мають надати відомості про абонентські номери військовозобов'язаних.
Білорусів зобов'яжуть інформувати працівників військкомату про зміну номера телефону. Якщо закони приймуть, він буде діяти як під час мобілізації, так і під час підготовки.
Влада планує збільшити штрафи і термін позбавлення волі або громадських робіт із двох до трьох років. Це суттєве посилення покарання за неявку у військкомати.
Смертна кара є найвищою мірою покарання, яка передбачає позбавлення життя засудженого. Вона застосовується в багатьох країнах світу, але в Європі її скасували майже всі держави.
Однією з небагатьох країн, де смертна кара все ще застосовується, є Білорусь. Вона є єдиною країною в Європі, де смертна кара є законною.
Смертна кара в Білорусі передбачена за 22 злочини, включаючи вбивство, тероризм, зраду і державну зраду. За статистикою, щороку в Білорусі до смертної кари засуджують близько 10 осіб.
Смертна кара в Білорусі є предметом критики з боку міжнародних організацій, таких як ООН і Рада Європи. Вони вважають, що смертна кара є неефективним і жорстоким покаранням, яке не відповідає міжнародним стандартам прав людини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.