У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Муралу було лише 3 роки
Росіяни вдарили у повністю знищений будинок, який був прикрашений малюнком з щасливою сім'єю. Той знаходився в у південно-західній частині Бахмута, де й донині точаться тяжкі бої.
Світлини опублікували фотографи Костянтин і Влада Ліберови на своїй сторінці в Instagram.
"Один із символів Бахмута – багатоповерхівка на в'їзді до міста, з муралом, на якому зображена щаслива родина: тато тримає на плечах сина, а поряд мати тримає доньку. Залишилися тільки тато і син. Будівлі із зображенням жінки та дівчинки більше не існує. Російський авіаудар та безліч артилерійських ударів залишили від будинку лише гору будівельного сміття. Саме так вони вчиняють із нашими сім’ями", — йдеться у повідомленні.
Стінопис, який називався "Спільнота щасливих людей", з'явився у місті у 2020 році. Перший малюнок зображував батька, який тримав на плечах хлопчика з іграшковим літаком у руці. Його намалювали на дев'ятиповерхівці біля Сквера визволителям Донбасу з пам'ятником-літаком. А на другому була жінка, яка брала свою доньку на руки. Обидва малюнки створили на фасадах багатоповерхівок при в’їзді в місто. Настінні картини назвали "Громада щасливих людей" та "Бахмут — місто, відкрите для добра". Ці два проєкти вважали найкрасивішими в Україні.
10 березня окупанти підірвали символ міста — літак МіГ-17, який асоціюють із Бахмутом. На честь цього літака в місті було названо цілий район у південно-західній частині. Він так і називається – "Літак". Тут знаходиться виїзд у бік Костянтинівки, а неподалік — дорога на Часів Яр через Артемівське. Це недалеко від північної дороги Бахмут — Слов'янськ, яка є основною артерією постачання міста.
Також росіяни зруйнували єдиний на сході України музей писанкарства. Той згорів. Загалом, в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації пошкоджено або повністю зруйновано майже 1300 об'єктів культурної інфраструктури. Однак поки рахувати збитки ще зарано.
Про ситуацію в місті — читайте тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.