Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Туризм в світі повернеться до докоронавірусного рівня не раніше 2023 року - ООН
Всесвітня туристична організація при ООН заявила, що туризм, який був до коронавірусу, повернеться не раніше 2023 року. Загальна сума збитків від втрати туристів в світі склала 1,3 трлн доларів.
Про це заявила Всесвітня організація охорони здоров'я,- передає Інформатор .
За спостереженнями ООН, об `єм світового туризму з початку пандемії коронавірусу знизився на 74%,а аеропорти, порти і вокзали отримали на 1 мільйон менше пасажирів,ніж у 2019 році. Криза в туристичному бізнесі поставила під загрозу близько 120 мільйонів робочих місць.
"Багато країн в даний час знову вводять більш суворі обмеження на поїздки. До них відносяться обов'язкове тестування, карантин і, в деяких випадках, повне закриття кордонів, - все це впливає на відновлення міжнародних поїздок", - сказала прес-служба ООН. За прогнозами Всесвітньої туристичної організації, туризму для відновлення буде потрібно від двох з половиною до чотирьох років.
Найбільше постраждав від заборони на туристичні поїздки Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Він першим постраждав від пандемії і зараз має найсуворіші обмеження на подорожі. Всього спад туризму в ньому склав 84%. Далі постраждав Середній Схід - 74%. За ним - Європа з 71%, Африка з 70%, а також Північна і Південна Америка з 69%.
Нагадаємо, Єгипет посилив контроль за ПЛР-тестами українських туристів. Крім того, кылькысть іноземних туристів в Україні за рік зменшилася в чотири рази .