“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Тривога є поширеним станом, який вражає мільйони людей, проте з нею можна впоратися
Раптовий смуток, агресія, зниження рівня енергії чи замкнутість — може бути першою ознакою того, що у когось проблеми з тривожністю. Це відчуття рано чи пізно відчувають всі. В одних це минає швидко. Однак в інших відчуття тривожності може тривати не тиждень і не два. Як не довести себе до тривожного розладу — з'ясовував Інформатор.
Потік новин, постійні стреси, поганий сон, зміна в поведінці та в емоціях, а також "туман в голові" та небажання що-небудь робити — це те, що стало для нас звичним за більш як пів року життя в активній фазі війни. Тригери тривоги у всіх різні, однак знання того, що може спричинити або посилювати тривогу, може допомогти запобігти занепокоєнню.
Тривожність для нашого тіла — це щось на кшталт бойової готовності. Наш організм чекає на можливу небезпеку, запускаючи реакцію боротьби або втечі. Першими "дзвіночками" що щось не так може бути, як звичайне роздратування, так і надмірна знервованість, почуття біди, прискорене серцебиття, підвищене потовиділення, запаморочення, проблеми з концентрацією уваги, поверхневий сон та навіть проблеми зі шлунково-кишковим трактом.
1. Зосередження на трьох речах або ж правило 333.
Аби швидко привести себе до тями, психологи рекомендують сконцентруватися на трьох речах, які ви можете побачити, почути й доторкнутися. Такий нехитрий прийом допоможе позбутися нав'язливих думок та нападів паніки, оскільки ви сконцентруєтесь на іншому.
Наслідки війни не минуть з її закінченням. За даними МОЗ, посттравматичний стресовий розлад може тривати не менше семи-десяти років. Якщо ж ви розумієте, що щоденні спроби заспокоїти свою нервову систему не допомагають, тоді час подумати про лікування. Надмірна тривожність нерідко може призвести до панічних атак. Раніше Інформатор писав про 12 простих вправ, які допоможуть подолати психологічні травми. Нагадаємо, що в Україні працює чат-бот для психологічної допомоги.