“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ніхто не народжений для війни, але молоді чоловіки, здобувши підготовку, воюють краще - вважає військовий 3-ї ОШБр
Командир батальйону та військовий 3-ї Окремої штурмової бригади Збройних сил України Петро "Ролло" Горбатенко вважає, що в Україні потрібно розширити мобілізацію. І в пріоритеті у ТЦК мають бути молоді хлопці 18-20 років, а не люди середнього віку. Бо вони здоровші, швидше навчаються та ефективніше воюють.
Своїми думками про мобілізацію в Україні Петро Горбатенко поділився з Наталією Мосейчук у її авторській програмі. Він каже, що ніхто не народжується для війни, проте життя іноді диктує свої правила й умови.
"З усією повагою, нам потрібно мобілізовувати не старих дідів, а чоловіків у віці 18-20 років. так, 50 років - це ще не старі. Але коли доходить до бойових дій, то вони схожі на старих. У цьому віці в людей вже є купа хронічних болячок, не кожен може воювати ефективно", - сказав він.
Ролло зазначив, що 18-20-річні є більш витривалими фізично. Вони краще піддаються тренуванням і швидше усе схоплюють. Тому потрібно зосередитись на цій віковій категорії і давати хлопцям ефективну бойову підготовку. Вони воюють краще, ніж зрілі чоловіки.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/118704
Утім, не всі військові вважають, що мобілізація має бути загальною. Для прикладу, командир штурмового взводу тієї ж 3-ї ОШБр з позивним "Малий"вважає, що воювати з примусу українці не повинні. І потрібно вже тепер кардинально змінювати підхід до мобілізації. На його думку, людей варто почати мотивувати служити у ЗСУ, а не навпаки. А випадки, коли людям заламують руки і заштовхують в автозак, мають відійти у минуле.
Водночас радник глави Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що військові мають пояснювати громадянам реалії призову. І всі, хто отримує повістки, повинні розуміти про можливі ускладнення з мобілізацією. Нагадаємо, влада продовжила воєнний стан та мобілізацію до 14 лютого 2024 року.
Утім, на тлі заяв про те, що додаткового призову не буде, випадки примусової мобілізації стали звичною практикою для України. На жаль, інцидентів, коли громадян скручують і забирають прямо з вулиці до ТЦК, останнім часом побільшало.
Як писав Інформатор, у Львові семеро працівників ТЦК забрали із собою паркувальника прямо з його робочого місця. Ц військкоматі вже встигли прокоментувати, що діяли законно - мають право приходити на роботу і забирати до ТЦК. А 12 листопада в Ужгороді військові вдерлися до хостела "Монада" та насильно забрали водія автобуса, який привіз на змагання по тхеквондо дитячу команду з Вінниці. І тут теж кажуть, що діяли за законом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.