Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Випадків, коли українцям заламують руки та заштовхують в автозак, бути не повинно
В Україні продовжується воєнний стан і у листопаді до лав ЗСУ призивають військовозобов'язаних чоловіків та жінок. Мобілізація триває, але те, яким чином українців змушують служити у рядах ЗСУ, різко критикують професійні військові. Бійці вважають, що примусу до мобілізації не повинно бути, а інформування громадян щодо вручення повісток слід вивести на новий рівень.
Думками про викорінення примусової мобілізації поділився у коментарі "ТСН" командир штурмового взводу 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил з позивним "Малий". Військовий зазначив, що випадки, коли людям заламують руки і заштовхують в автозак, мають відійти у минуле.
На думку військового, воювати з примусу українці не повинні. Вже зараз слід кардинально змінювати підхід до мобілізації. Людей варто почати мотивувати служити у ЗСУ, а не навпаки.
"Не можна примусово змусити людину йти на війну. Це неправильно. Вони мають його мотивувати, вмовити, а не заламати руки за спину, завантажити в якийсь автозак і повезти в РТЦК. Підхід до цього має бути трохи іншим", - пояснив військовий.
Військовий також вважає, що представники ТЦК погано справляються з інформуванням громадян, коли вручають людям повістки. Більшість громадян не знає, що означає цей документ. Також військовозобов'язані масово думають, що після вручення повістки їх обов'язково переведуть у гарячі точки фронту. Це - не так. Штурмовик пояснює, що підхід до інформування українців теж потрібно змінити, людям слід пояснити, що повістка вручається здебільшого для того, щоб зрозуміти, які резерви має країна. Також за цим документом можна підготуватися до служби у ЗСУ, але міф про те, що після повістки відразу у Бахмут треба розвіювати.
"Це для того, щоб створити якісь резерви і розуміння, скільки в країні є чоловіків, які можуть взяти зброю до рук та піти тренуватися захищати. Це робиться в першу чергу для цього. А не для того, щоб завантажити його в машину і через три дні він у Бахмуті. Цю інформацію не доводять", - вважає військовий.
В Україні існує чотири види повісток. Документи між собою відрізняються, оскільки зобов'язують до різних дій. Зокрема, йдеться про такі повістки:
Повістки вручаються військовозобов'язаним особисто. Вручення повістки засвідчується підписом військовозобов'язаного. Відмова від отримання повістки або її неналежне вручення є порушенням законодавства України.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, коли повістка вважається врученою законно, а коли ні. Також ми писали, які вимоги до оформлення повістки.