“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Відтепер обслуговування клієнтів має здійснюватися лише українською
У суботу, 16 січня набрала чинності 30 стаття мовного закону. Тепер представники сфери послуг повинні спілкуватися з клієнтами українською мовою за замовчуванням.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Це стосується супермаркетів, інтернет-магазинів, кафе, банків, АЗС, аптек, магазинів стільникового зв'язку і одягу і т.д.
Виробники і продавці в Україні повинні надавати споживачам інформацію про товари, роботи чи послуги державною мовою. Але така інформація може дублюватися на будь-якій іншій мові.
Варто підкреслити, що на прохання клієнта обслуговування може здійснюватися на іншій мові, прийнятній для сторін.
Якщо представник послуг порушив закон, кожен громадянин зможе звернутися до уповноваженого з захисту державної мови Тараса Кременя. У разі систематичних порушень мовного законодавства порушників штрафуватимуть .
Крім того, секретаріат омбудсмена може здійснювати позапланові перевірки для контролю за порушеннями мовного закону .
Раніше Інформатор розповідав, що робити в разі відмови обслуговувати вас на державній мові.