«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Відтепер обслуговування клієнтів має здійснюватися лише українською
У суботу, 16 січня набрала чинності 30 стаття мовного закону. Тепер представники сфери послуг повинні спілкуватися з клієнтами українською мовою за замовчуванням.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Це стосується супермаркетів, інтернет-магазинів, кафе, банків, АЗС, аптек, магазинів стільникового зв'язку і одягу і т.д.
Виробники і продавці в Україні повинні надавати споживачам інформацію про товари, роботи чи послуги державною мовою. Але така інформація може дублюватися на будь-якій іншій мові.
Варто підкреслити, що на прохання клієнта обслуговування може здійснюватися на іншій мові, прийнятній для сторін.
Якщо представник послуг порушив закон, кожен громадянин зможе звернутися до уповноваженого з захисту державної мови Тараса Кременя. У разі систематичних порушень мовного законодавства порушників штрафуватимуть .
Крім того, секретаріат омбудсмена може здійснювати позапланові перевірки для контролю за порушеннями мовного закону .
Раніше Інформатор розповідав, що робити в разі відмови обслуговувати вас на державній мові.