Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На сайті МВС вказано, що особа переховується від органів досудового розслідування - іподиякон зник 5 квітня
Міністерство внутрішніх справ України оголосило у розшук іподиякона УПЦ МП Ігоря Дмитровича Слободян, який 2 квітня у Свято-Покровському кафедральному соборі в Хмельницькому побив колишнього військового Артура Ананьєва.
На сайті відомства вказано, що Слободяну оголосили підозру за статтею 125 частина 1 Кримінального Кодексу України (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень). Ще зазначено, що особа переховується від органів досудового розслідування. Датою зникнення прислужника у московській церкві вказано 5 квітня цього року.
Інцидент стався у неділю, 2 квітня. Військовий Артур Ананьєв, який воював у складі 19-го стрілецького батальйону ВСУ та у ході боїв отримав контузію та черепно-мозкову травму, із власної ініціативи відвідав храм у Хмельницькому та поставив декілька питань вірянам. Він запитав, скільки ще має загинути людей, щоб вони перестали ходити до церкви московського патріархату.
Священнослужителі різко відреагували на промову військового. Вони почали його обзивати, потім побили і силою виштовхали з храму. Ситуація що склалася викликала чималий резонанс. Місцева громада відразу проголосувала за перехід собору до ПЦУ. Двома днями пізніше УПЦ МП позбавили права користування землею, на якій розташований Свято-Покровський кафедральний собор. Тепер у храмі ведеться богослужіння на українській мові.
Раніше ми писали, що створена петиція про препинення дільністості УПЦ МП в Києві. Також Інформатор розповідав, що у Львові знесли екскаватором останній храм Московського патріархату.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.