У Хмельницькому священники Московського патріархату побили українського військового: деталі та відео

Читать на русском

Поліцейські, які прибули на виклик, затримали військового, а не ченців

Читать на русском
Побиття військового
Священники били та матюкали українського захисника

Поліцейські, які прибули на виклик, затримали військового, а не ченців

У Хмельницькому священники УПЦ МП побили військового. Хлопець пішов до московського храму, щоб запитати "скільки людей ще має загинути, щоб ви перестали ходити до московського патріархату?". Після цього на нього накинулися. Відео побиття опублікував депутат облради Віктор Бурлик.

На відео - військовий Артур Ананьєв який з початку повномасштабної війни добровольцем пішов на фронт в складі 19 стрілецького батальйону. Отримав контузію та черепно-мозкову травму. За словами депутата, поліцейські, які приїхали на виклик, затримали військового по ст. 173 КУпАП "дрібне хуліганство".

"Мені гидко, що в моєму рідному місті поліція кришує Московський патріархат, коли по всій країні правоохоронці відкривають справи за державною зрадою московських попів. Обличчя прихожан теж показане, всі спостерігали, як мордували військового, який захищав Україну та ризикував своїм життям. Прошу максимальне поширення!", - написав Бурлик.

Що кажуть в поліції

Речниця Управління патрульної поліції у Хмельницькій області Вікторія Тимощук прокоментувала інцидент для ЗМІ. За її словами, о 10:20 у Свято-Покровському Кафедральному соборі УПЦ, який знаходиться по вулиці Володимирська, 113 під час богослужіння 26-річний чоловік розпочав конфлікт зі священником.

"Чоловік під час проведення молитовної літургії, скинув зі столу на підлогу книгу "Євангелія", вчинив словесний конфлікт відносно священика, який читав молитовну літургію. Свідки цієї події викликали працівників поліції. На даний час вирішується питання про притягнення громадянина, до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП", - коментують в патрульній поліції області.

Очевидці події, які були на богослужінні, теж кажуть, що саме військовий був ініціатором конфлікту. Наразі з’ясовують всі деталі конфлікту.

Боротьба з Московським патріархатом

В Україні вирішили викорінити московську церкву. Почали з Києво-Печерської Лаври. Ще 29 Московський патріархат мав покинути святиню. Були численні вмовляння та звернення УПЦ МП до президента, вірян та правоохоронних органів з боку священників УПЦ МП, аби їх не виселяли. Після того, як вмовляння не подіяли, проросійські попи вирішили перейти до більш радикальних методів. 31 березня Мінкульт відправив комісію для перевірки майна Києво-Печерської Лаври. Ченці разом із затягнутим натовпом зі штовханиною та поливання водою відтіснили комісію, так і не пустивши їх на територію святині.

2 квітня у Києво-Печерській лаврі пройшла ранкова недільна служба. Не дивлячись на те, що договір про оренду було розірвано, і УПЦ МП мала б уже виїхати з лаври, службу знову прийшов проводити Онуфрій (Березовський). Цього разу митрополита УПЦ МП Павла (Лебедя) не було - через домашній арешт. Його звинувачують у порушенні рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань, а також у виправданні чи запереченні збройної агресії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.