Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Іранських військових визнали винними у аварії українського літака 8 січня 2020 року
У неділю, 16 квітня, суд Ірану засудив 10 військовослужбовців до тюремного ув'язнення за звинуваченням у причетності до аварії українського авіалайнера Boeing 737-800 у 2020 році, внаслідок якої загинуло 176 осіб.
Про це повідомили на сайті іранської судової системи Mizan Online. За даними сайту, одного з командирів було засуджено до 13 років позбавлення волі, а дев'ять інших отримали строки від одного до трьох років позбавлення волі.
Загалом у цій справі проведено 20 судових засідань, на яких загалом 117 позивачів зареєстрували свої скарги, 55 позивачів виступили та зачитали законопроект у судових засіданнях, а 20 адвокатів подавали позивачів та подали їх скарги та відповідні докази.
8 січня 2020 року Корпус вартових Ісламської революції (КВІР) Ірану збив рейс PS752 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” невдовзі після вильоту з Тегерана, в результаті чого загинули всі 176 осіб, які перебували на борту. Більшість пасажирів були громадянами Ірану,також на борту були пасажири з Канади, України, Великобританії та Афганістану.
Перші три дні після авіакатастрофи Тегеран заперечував відповідальність, але зрештою визнав, що саме іранська сторона винна в трагедії, назвавши це “катастрофічною помилкою”. За кілька годин до збиття літака Іран завдав ракетних ударів по військових базах США в Іраку у відповідь на вбивство США командувача КВІР Касема Сулеймані за кілька днів до цього.
Нагадаємо, за кількістю жертв авіакатастрофа під Тегераном увійшла до п'ятдесяти найбільших у світі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.