"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Вищий антикорупційний суд призначив колишньому керівнику "Нафтогазу" меншу заставу, аніж прокурор просив на попередньому засіданні у січні
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду визначила заставу колишньому голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву у розмірі 229 млн гривень. Водночас на нього наклали певні зобов'язання.
Зокрема, Коболєв не має права змінювати місце проживання без попередження та спілкуватися зі свідками у його справі. Він також мусить здати закордонний паспорт.
Про це стало відомо з відкритої онлайн трансляції судового засідання.
"Розглянувши клопотання детектива САП про застосування запобіжного заходу тримання під вартою відносно Андрія Коболєва, слідчий суддя постановив: клопотання детектива залишити без задоволення, копію ухвали негайно вручити прокурору та захисникам, ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів після оголошення", - оголосив суддя Олег Федоров.
Це вже друге засідання, на якому розглядали можливість грошової застави для Андрія Коболєва. Перше відбулось 23 січня, тоді йому відмовили у такому клопотанні. Можливість тієї застави оцінювали у 365 млн гривень. Але суд відмовив Коболєву у цьому клопотанні.
Реакція Андрія Коболєва на рішення судді вже з'явилась у Facebook. Він сказав, що думає, що із цим робити.
Андрій Коболєв із 2002 - 2010 року обіймав різні посади в групі "Нафтогаз України". З 25 березня 2014 став головою правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". Його звинувачують у невиправдано високому розмірі премії, яку він нарахував сам собі, та у приховуванні реальної суми, яку він отримав як премію.
У 2018 році в суді в Гаазі присудив перемогу Нафтогазу над Газпромом за втрату активів в окупованому Криму, за що Коболєв отримав премію в розмірі 8 мільйонів доларів, які він оперативно перевів у США своїй мамі. На тлі постійно зростаючих тарифів на газ в Україні розгорівся великий скандал через премію.
Пізніше стало відомо, що Загальний обсяг виплат було затверджено на рівні 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 млрд доларів), тож, виплати становили 46,3 млн доларів. Відомо, що загалом Коболєв отримав від "Нафтогазу" майже 600 млн грн премії "за Стокгольмський арбітраж".
У квітні 2021 року Андрія Коболєва зняли з посади голови НАК "Нафтогаз України". Відповідне рішення прийняли на засіданні Кабінету міністрів. Сам Коболєв заявив, що про звільнення дізнався з новин. Він казав, що оскаржуватиме це рішення Кабміну в суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.