Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вищий антикорупційний суд призначив колишньому керівнику "Нафтогазу" меншу заставу, аніж прокурор просив на попередньому засіданні у січні
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду визначила заставу колишньому голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву у розмірі 229 млн гривень. Водночас на нього наклали певні зобов'язання.
Зокрема, Коболєв не має права змінювати місце проживання без попередження та спілкуватися зі свідками у його справі. Він також мусить здати закордонний паспорт.
Про це стало відомо з відкритої онлайн трансляції судового засідання.
"Розглянувши клопотання детектива САП про застосування запобіжного заходу тримання під вартою відносно Андрія Коболєва, слідчий суддя постановив: клопотання детектива залишити без задоволення, копію ухвали негайно вручити прокурору та захисникам, ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів після оголошення", - оголосив суддя Олег Федоров.
Це вже друге засідання, на якому розглядали можливість грошової застави для Андрія Коболєва. Перше відбулось 23 січня, тоді йому відмовили у такому клопотанні. Можливість тієї застави оцінювали у 365 млн гривень. Але суд відмовив Коболєву у цьому клопотанні.
Реакція Андрія Коболєва на рішення судді вже з'явилась у Facebook. Він сказав, що думає, що із цим робити.
Андрій Коболєв із 2002 - 2010 року обіймав різні посади в групі "Нафтогаз України". З 25 березня 2014 став головою правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". Його звинувачують у невиправдано високому розмірі премії, яку він нарахував сам собі, та у приховуванні реальної суми, яку він отримав як премію.
У 2018 році в суді в Гаазі присудив перемогу Нафтогазу над Газпромом за втрату активів в окупованому Криму, за що Коболєв отримав премію в розмірі 8 мільйонів доларів, які він оперативно перевів у США своїй мамі. На тлі постійно зростаючих тарифів на газ в Україні розгорівся великий скандал через премію.
Пізніше стало відомо, що Загальний обсяг виплат було затверджено на рівні 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 млрд доларів), тож, виплати становили 46,3 млн доларів. Відомо, що загалом Коболєв отримав від "Нафтогазу" майже 600 млн грн премії "за Стокгольмський арбітраж".
У квітні 2021 року Андрія Коболєва зняли з посади голови НАК "Нафтогаз України". Відповідне рішення прийняли на засіданні Кабінету міністрів. Сам Коболєв заявив, що про звільнення дізнався з новин. Він казав, що оскаржуватиме це рішення Кабміну в суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.