«Я відчула, що настав час запалити. Я завжди любила рок. Місце для ніжності й акустики — буде завжди. Але зараз я хочу, щоб від моєї музики трясло стіни й горіли очі. «25 годин»— це про те, коли тобі мало 24 годин на добу, бо ти живеш на повну, любиш на повну і береш від життя все!»
Він зазначив, що у нього є претензії до рішень Кабінету міністрів
Андрій Коболєв залишає посаду керівника НАК "Нафтогаз України". Він оскаржить у суді своє звільнення.
Про це повідомили у прес-службі компанії,передає Інформатор .
"Андрій Коболєв має намір оскаржити своє звільнення, однак підкреслив, що ці процеси не вплинуть на роботу групи", - йдеться у повідомленні.
На своїй сторінці Коболєв написав, що не має наміру "влаштовувати цирк" і залишає ключі від свого кабінету Юрієві Вітренку, який вступає на цю посаду в четвер.
"Я залишаю ключі від кабінету Юрієві Вітренку. Останнє задоволення, яке дозволив собі як голова "Нафтогазу": підписав рішення про початок сейсмічних робіт на Чорноморському шельфі", - зазначив Коболєв.
За його словами, в нього є претензії до рішень Кабінету міністрів, якими фактично поставлений хрест на реформі корпоративного управління.
Нагадаємо, Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посту голови НАК «Нафтогаз».Сам Коболєв заявив, що про звільнення дізнався з новин. Крім того, Вітренка призначили на пост голови НАК «Нафтогаз».
Також Інформатор писав, що Вітренко задекларував мільйони на рахунках та орендовану квартиру у Німеччині.