Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Слухання щодо екстрадиції Жеваго в Україну суд переніс на 19 січня
Суд міста Шамбері (Франція) погодився звільнити під заставу в розмірі 1 мільйона євро українського бізнесмена і колишнього народного депутата, акціонера банку АТ "Банк "Фінанси та кредит" Костянтина Жеваго. Слухання у справі про його екстрадицію розпочнуться 19 січня. До цього часу він повинен виконувати вимоги, які йому надали.
Про це пише Reuters. Суд зобов'язав Жеваго, який не може покинути Францію, передати владі два свої паспорти, тричі на тиждень відмічатися у місцевій поліції та відповідати на судові виклики.
Слухання щодо питання про екстрадицію Жеваго в Україну суд переніс на 19 січня. Адвокати бізнесмена і прокурор повідомили суду, що їм потрібно більше часу, щоб підготуватися до слухання про екстрадицію. Бізнесмен, який був депутатом Верховної ради з 1998 по 2019 рік, заперечує будь-які правопорушення.
"Я вперше у вʼязниці. Я не робив тих речей, у яких мене звинувачують у цій справі, я не заслуговую цього. Я прошу вашого дозволу покинути в'язницю до наступного засідання, і я зроблю все, що ви просили", - сказав Жеваго.
Жеваго затримали в одному з готелів Куршевелю у грудні 2022 року. Після намагань оскаржити правомірність затримання, він погодився піти разом з представниками компетентних органів Франції. Його підозрюють в організації привласнення майна комерційного банку та подальшої легалізації незаконно отриманих грошових коштів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України). Також підозри отримали топменеджери банку. Вони розтратили 113 мільйонів доларів, чим завдали шкоди інтересам держави та вкладників банку.
На майно підозрюваного олігарха накладено арешт. Зокрема, на акції його підприємств на сотні мільйонів гривень, корпоративні права товариств, 26 об’єктів нерухомості. Також арештовано майно пов’язаних з ним юридичних осіб - 14 майнових комплексів, 21 частина майнових комплексів, 30 нежитлових приміщень, 10 квартир. Ще у жовтні 2020 року арештовані активи, вартістю понад 300 мільйонів гривень, передали до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).
Нагадаємо, Жеваго увійшов у п'ятірку найбагатших українців за рейтингом "Forbes Ukraine". Крім того, в Україні завершили розслідування відносно держзради Януковича та Азарова.
Також Інформатор писав, як в Україні конфіскуватимуть майно колаборантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.