Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Відомо, що частина акцій компанії належить структурам Костянтина Григоришина
Суд наклав арешт на майно, яке належить на праві власності Ігорю Коломойському. Зокрема, на корпоративні права АТ “Полтаваобленерго”. Відомо, що бізнесмен є бенефіціарним власником останньої.
Про це свідчить ухвала Київського апеляційного суду від 10 жовтня. Її оприлюднили у реєстрі судових рішень.
Відомо, що слідчий суддя Шевченківського районного суду Києва задовольнив клопотання старшого детектива Бюро економічної безпеки ще 6 вересня. Після цього він наклав арешт на корпоративні права:
Таким чином, було арештовано 100% статутного капіталу "Полтаваобленерго". Втім, відомо, що частина акцій компанії належить структурам Костянтина Григоришина
Адвокат Коломойського в апеляційному суді просив скасувати арешт активів. За його словами, бізнесмену належить лише 36,11% акцій компанії. Однак йому відмовили та залишили у силі рішення Шевченківського райсуду.
Раніше інсайдер стверджував, що Шевченківський районний суд міста Києва заарештував корпоративні права всіх компаній Ігоря Коломойського, який перебуває під вартою. У списку - весь без винятку бізнес олігарха.
Також Центральний апеляційний господарський суд задовольнив скаргу ПриватБанку про скасування заборони на повернення 245 АЗС. Майже три роки фінустанова була обмежена у їх розпорядженні. Лізингоотримувачі вже заборгували банку понад 10 мільярдів гривень.
Крім того, відомо, що майно авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), яка до повномасштабного вторгнення росії була найбільшою в Україні, розпродають на аукціонах. Держава продає майно авіакомпанії, співвласником якої є олігарх Ігор Коломойський, через борги за безцінь. Загальна заборгованість МАУ перевищує 20 млрд грн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.