Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Суд задовільнив клопотання сторони обвинувачення
У п’ятницю, 27 жовтня, Шевченківський суд розглянув продовження для Ігоря Коломойського тримання під вартою, строк якого спливав 2 листопада. Відповідне клопотання подала сторона обвинувачення. Суд задовольнив прохання прокурорів.
Як передає кореспондент "Інформатора", суддя продовжила строк тримання Коломойського під вартою на два місяці - до 2 грудня 2023 року. Застава залишається у розмірі застава 1 млн 450 тисяч прожиткових мінімумів для працездатних осіб (3,8 млрд грн). Суддя також зобов'язав сторону обвинувачення забезпечити Коломойському медобстеження та лікування.
Адвокати заявили, що розслідування буде затягуватися, оскільки досі немає нових доказів чи доводів. І тривати воно буде 12 місяців - це граничний строк для розслідування. Зараз захист готує апеляцію на рішення суду подовжити запобіжний захід. Скаргу планують подати у понеділок, 30 жовтня.
Раніше прокурори заявляли, що у разі звільнення Ігоря Коломойського з-під варти, він може знищити чи сховати документи, які доведуть його причетність до злочину.
Зазначимо, що три дні тому, 24 жовтня, суд відмовив у задоволенні клопотання адвокатів Коломойського. Вони просили змінити запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт. Захист бізнесмена стверджує, що за два місяці перебування у СІЗО у того сильно погіршилося здоров’я. Тоді суд залишив Коломойського під вартою, але зобов’язав керівництво СІЗО надати можливість провести повне медичне обстеження бізнесмена, а також забезпечити необхідне лікування.
Коломойський перебуває в СІЗО з початку вересня 2023 року. Слідство вважає, що протягом 2013-2020 Коломойський легалізував понад півмільярда гривень шляхом виведення грошей за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних йому банківських установ - зокрема ПриватБанку в часи, коли останній ще належав олігархові.
Також йому інкримінують організацію підробки документів на переказ коштів, заволодіння чужим майном, вчинене організованою групою, в особливо великих розмірах, а також набуття та розпорядження майном, щодо якого фактичні обставини свідчать про його одержання злочинним шляхом.
Досудове розслідування встановило, що Коломойський організував та очолив організовану групу, до складу якої також входив керівник столичної філії ПриватБанку та інші службові особи філії та головного офісу ПриватБанку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.