“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Він буде знаходиться під вартою до 4 червня з альтернативою застави - 35 млн 185 тис. гривень
Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід братові глави Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка Юрію Зонтову. Його взяли під варту з правом внесення застави.
Відповідне рішення прийняли в суді,- передає Інформатор .
«Застосувати до підозрюваного Зонтова Юрія В'ячеславовича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з дня його фактичного затримання, тобто до 4 червня 2021 року включно»,- заявили в суді.
Прокурори наполягали на утриманні під вартою з альтернативою застави - 70 млн гривень. Захист просив у клопотанні відмовити. За її словами, фігурант діла не буде ховатися від слідства, він військовий, має міцні соціальні зв'язки, а все його майно і сім'я знаходяться в Україні.
Сам Зонтов підкреслив, що його річна зарплата становить 400 тис. гривень, і сума застави і близько не можна порівняти з його доходами.
Суд відправив його під варту до 4 червня, проте він може вийти на свободу в разі внесення застави в розмірі 35 млн 185 тис. гривень.
Відзначимо, 6 квітня детективи і прокурори затримали в порядку ст. 208 КПК України «на гарячому» двох адвокатів при отриманні 100 тис. доларів з метою подальшої передачі цих коштів суддям ОАСК. За ці гроші «адвокати» обіцяли допомогти винести «зручне» судове рішення.
У одного з адвокатів, який є братом глави ОАСК,під час слідства знайшли великі суми грошей: 80 тис. доларів (частина хабара), 3 млн 700 тис. доларів, 840 тис. євро, 20 тис. фунтів, а також 230 тис. гривень.
Нагадаємо, Венедиктова підписала два підозри адвокатам за хабар,серед них брат голови ОАСК. Крім того, детективи Національного агентства по боротьбі з корупцією (НАБУ) проводили обшуки у приміщенні ОАСК.