RU
Головна
Наука
Космос
23:09, 3 Червня
Информатор UA

Интро

Компанія Ілона Маска SpaceX відправила в космос вантажний корабель Dragon. На цей - другий раз - він на 20% важчий. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію запуску в YouTube. Стиковка з міжнародною космічною станцією відбудеться в суботу, 5 червня. Корабель стикується з МКС, використовуючи новий спосіб, без захоплення рукою-маніпулятором. Тобто, він автоматично буквально сяде на МКС. Корабель після запуску від'єднався від другого ступеню ракети-носія Falcon 9, на що знадобилося 12 хвилин. Після поділу ступенів SpaceX посадив першу сходинку Falcon 9 на безпілотний корабель з романтичною назвою Звичайно, я все ще люблю тебе, розташований в Атлантичному океані. За допомогою космічного судна Dragon на МКС доставляють необхідні вантажі, серед якихі, провізію для космонавтів, що працюють на МКС. Раніше Інформатор повідомляв, що SpaceX готується до перших випробувань Starship на орбіті Землі. Також повідомлялося, NASA і SpaceX планують другий запуск Crew Dragon з чотирма астронавтами. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

SpaceX вдруге вивела в космос корабель Dragon з вантажем для МКС

Читать на русском
SpaceX вдруге вивела в космос корабель Dragon з вантажем для МКС

Запуск стартував у Космічному центрі Кеннеді, Флорида

Компанія Ілона Маска SpaceX відправила в космос вантажний корабель Dragon. На цей - другий раз - він на 20% важчий.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію запуску в YouTube.  


 

 

Стиковка з міжнародною космічною станцією відбудеться в суботу, 5 червня. Корабель стикується з МКС, використовуючи новий спосіб, без захоплення рукою-маніпулятором. Тобто, він автоматично буквально сяде на МКС.

Корабель після запуску від'єднався від другого ступеню ракети-носія Falcon 9, на що знадобилося 12 хвилин.

Після поділу ступенів SpaceX посадив першу сходинку Falcon 9 на безпілотний корабель з романтичною назвою «Звичайно, я все ще люблю тебе», розташований в Атлантичному океані.

За допомогою космічного судна Dragon на МКС доставляють необхідні вантажі, серед якихі, провізію для космонавтів, що працюють на МКС. 

Раніше Інформатор повідомляв, що SpaceX готується до перших випробувань Starship на орбіті Землі.

Також повідомлялося, NASA і SpaceX планують другий запуск Crew Dragon з чотирма астронавтами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.