Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
За рік було прийнято 230 законів
Комітет виборців України проаналізував результати голосувань за закони, прийняті Верховною Радою у 2020 році. Всього за рік було прийнято 230 законів.
Про це повідомляє прес-служба КВУ,передає Інформатор .
"Депутати фракції "Слуга народу" забезпечили 226 голосів лише 16% прийнятих законів. Так, 226 або більше депутатів монобольшості проголосували за 37 з 230 законів. Всі інші закони не були б прийняті без голосів інших фракцій і груп", - йдеться в повідомленні.
В цілому показники голосувань монобольшості постійно знижуються,починаючи з початку роботи ВР 9 скликання. Якщо у вересні 2019 за прийняті закони в середньому голосували 231 народний депутат «СН», то у вересні 2020 року - 206 депутатів, а в грудні 2020 року - 211 депутатів ", - відзначили в КВУ.
Голова КВУ Олексій Кошель зазначив, що де- факто "Слуга народу" вже не здатна самостійно приймати закони.
"За рік в монобольшінстве залишилося 211 депутатів, які переважно натискають «за». Тоді як для прийняття закону необхідно як мінімум 226 голосів. Таким чином, без депутатів інших фракцій і груп ВР монобілшість фактично є недієздатною. Низькі показники роботи монобольшості пояснюються не тільки загальним зменшенням відвідування ради через коронавірус", - пояснив Кошель.
За його словами, під час кожного голосування в «Слугу Народу» є більш 10 депутатів, які або взагалі не голосують, або натискають «утримався» або «проти».
Нагадаємо, в Україні в 2020 році припинили фінансування двох партій. Крім того, комітет виборців України проаналізував відвідування парламентськими фракціями і групами пленарних засідань Верховної Ради 2020 року.
Раніше Інформатор писав, скільки штрафів за рік заплатили нардепи-прогульники .