"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Більшість опитаних біженців із України планують залишитися в країні, де вони перебувають, щонайменше ще на шість місяців
88% українських біженців не планують повертатися ще щонайменше пів року. Про це свідчать результати дослідження, проведеного дослідницькою організацією IMPACT, пише 4 квітня БізнесЦензор.
За результатами дослідження, прагнення повернутися в Україну й далі домінує серед українців у Польщі.
«Причому багато хто висловлює бажання повернутися в Україну в майбутньому (70%). Проте переважна більшість, а саме 88%, планують залишитися в країні, в якій вони перебувають, принаймні ще на шість місяців", – сказано в повідомленні Товариства Червоного Хреста України.
Зазначається, що станом на початок 2024 року в різних країнах світу перебувають орієнтовно 6,2 млн біженців з України, проте багато хто планує або вже повернувся додому.
Згідно з результатами дослідження, однією з причин повернення в Україну є бажання возз'єднатися із сім'єю та туга за домом.
Дослідження проводиться з березня 2022 року і триває дотепер, щомісяця IMPACT проводить телефонне опитування 5 тис. респондентів, серед них біженці та ті, хто повертається в Україну.
У середині березня результати дослідження аналітичного центру міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal показали, що кількість українських біженців у Польщі, які планують повернутися на Батьківщину в майбутньому, впала за рік з 55 до 38%. Водночас і кількість українців, які вирішили залишитись у Польщі, зменшилася до 19 з 36%.
Частка чоловіків серед біженців, які перебувають за кордоном внаслідок вторгнення росії, суттєво зросла останнім часом. Наразі вона виросла майже вдвічі: з 17 до 35%.
Втім, більшість з біженців - це досі жінки, нерідко з дітьми. Про це йдеться в дослідженні Центру економічної стратегії.