"Президент Сполучених Штатів має у своєму розпорядженні засоби, які можуть змусити Росію дотримуватися вимог. Деякі з цих засобів можуть бути дуже радикальними, дуже жорсткими, особливо економічного характеру. Але я вірю, що президент Дональд Трамп здатен їх реалізувати"
Це пісня про тих, хто довго віддавав себе без залишку, намагаючись оживити кам’яні серця. Це історія болю і зцілення, втрат і сили. Тут немає більше віри у пусті слова — тільки власний голос, тиша ночі й дорога до себе.
Ціни на полуницю можуть сягати 500 грн за кілограм. Однак є і більш дешеві пропозиції.
Охочі поласувати полуницею в Києві вже не перший тиждень можуть знайти її на столичних ринках, однак цьогоріч це задоволення не з дешевих. Ціни можуть сягати і 300, і 500 грн за кілограм.
Інформатор зʼясував, скільки коштує полуниця станом на 17 травня.
За полуницю родом з Закарпаття продавці на Лісному пропонують віддати 175 грн за кілограм. Як ми зʼясували після відвідування інших торгових точок - ця ціна одна з найнижчих в Києві на даний момент.
На прилавках одного з центральних ринків міста - Бесарабському - також виставлена українська полуниця, але звідки саме - невідомо через відсутність такого маркування.
Ціни на ці природні ласощі на Бессарабці подекуди досягають 300 грн за кілограм, однак можна знайти ягоди і за 200 грн.
На іншому центральному ринку ми зустріли одні з найвищих цінників на полуницю в місті. Продавці на Володимирському просять за кілограм ягід від 350 до 500 грн за кілограм.
При тому покупцям пропонується полуниця вирощена в різних куточках країни, зокрема в Тернополі, Черкасах і Одесі.
У разі, якщо ви вирішили закупитися полуницею на Подолі, ці ягоди коштуватимуть вам приблизно так само, як і на Бесарабці - від 230 до 250 гривень за кілограм.
На прилавках вказано, що товар був привезений з Закарпаття.
У підземних переходах ціни на полуницю більш демократичні ніж на більшості відвіданих нами ринків Києва. Тут можна знайти ягоди з Закарпаття по 180 грн за кілограм.
За словами аналітика Українського клубу аграрного бізнесу Максима Гопки, ціни на полуницю залишаться високими до тих пір, поки на внутрішній ринок не потраплять ягоди з відкритого ґрунту. Це може статися вже в першій половині червня.
"Вже другий рік поспіль негативний вплив на ринок України чинить відсутність пропозиції ягоди з південних регіонів, наразі ціни на черешню та полуницю зросли порівняно з минулим роком. В цьому році ягоди з відкритого ґрунту на внутрішній ринок потраплять пізніше, ніж торік", – заявив експерт.
Також ми наводили думку президента Української Плодоовочевої Асоціації Тараса Баштанника, який вважає, що падіння цін на полуницю найближчим часом можна не чекати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.