Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
В Іспанії затримали п’ятьох злочинців, які незаконно вивозили українські артефакти, серед них - священник УПЦ (МП)
У спецоперації в Мадриді, під час якої затримали банду, що незаконно вивозила Скіфське золото з України, брали участь також СБУ та БЕБ. Впіймали злочинців "на гарячому". А заарештований священник, учасник угрупування, про якого повідомлялося, виявився представником УПЦ московського патріархату.
Про це повідомили пресслужби Бюро економічної безпеки та Служби безпеки України. Загалом під час операції затримали п’ятьох учасників банди, які намагались незаконно продати українські артефакти. Серед злочинців - представник УПЦ (МП) з України.
У банди правоохоронці вилучили 11 викрадених золотих предметів культурної спадщини України на суму понад 60 млн євро. Це - дорогоцінні предмети VIII-IV століть до нашої ери, у тому числі золоті сережки, кулон, чокери та пектораль.
За даними слідства, злочинці нелегально вивезли артефакти з України до Євросоюзу у період 2014-2020 років. Потім вони намагались продати викрадені культурні цінності під виглядом їх придбання іноземними колекціонерами з подальшим перепродажем на чорному ринку.
Затримали банду "на гарячому" під час перевезення українських артефактів. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності. На вилучені цінності наклали арешт, висновки експертів доводять, що вони належать до культурної спадщини України.
"Тривають комплексні заходи для встановлення місцезнаходження всіх українських артефактів "Скіфського золота", які були викрадені з території нашої держави", - додали в СБУ.
Про те, що в Іспанії поліція затримала злодіїв, які намагались продати Скіфське золото, яке вивезли з України, стало відомо 23 жовтня. Про це написало видання The Associated Press.
Зазначається, що вилучені цінності вже показували в Україні протягом 2009-2013 років. Потім вони зникли. Вартість коштовностей оцінюється в 60 мільйонів євро, або 64 мільйони доларів. В поліції Іспанії повідомили, що експонати вивчають дослідники в Національному археологічному музеї та в Інституті культурної спадщини Іспанії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.