Буданов спустився у пекло Покровська: особисто керує висадкою десанту ГУР МО, зайшли у небезпечні райони

У Покровську триває контроперація операція Сил оборони України

Буданов у Покровську особисто керує операцією з висадкою десанту ГУР МО
Буданов у Покровську особисто керує операцією з висадкою десанту ГУР МО

Бої за Покровськ перейшли у вкрай гостру фазу. У місті розпочалася контроперація Сил оборони України. Висадкою десанту ГУР МО при цьому особисто керує очільник воєнної розвідки Кирило Буданов. 

Про те, що розвідники висадилися у Покровську і розпочали контроперацію йдеться у повідомленні "Суспільного". Видання посилається на власні джерела.

Відомо, що наразі українські сили зайшли до трьох районів міста, які вже вважалися контрольованими окупантами. Висадка бійців десанту ГУР відбулася прямо з гелікоптерів.

Буданов у Покровську особисто керує операцією з висадкою десанту ГУР МО: увійшли до небезпечних районів 1

За даними журналіста Economist Олівера Керрола, розвідники намагаються відновити контроль над важливими логістичними шляхами ЗСУ. Вони відіграють ключову роль для забезпечення Сил оборони України. 

Буданов спустився у пекло Покровська: особисто керує висадкою десанту ГУР МО, зайшли у небезпечні райони 2

В Мережі з’явилось фото Буданова зі спецпризначенцями ГУР, які рухаються в напрямку Покровська. За даними майора ЗСУ Андрія Ткачука, голову ГУР помітили поблизу Павлограда. 

Тим часом Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні повідомив, що на Покровському напрямку росіяни штурмували позиції ЗСУ 48 разів. Бої тривали поблизу Никанорівки, Родинського, Червоного Лимана, Мирнограду, Новоекономічного, Котлиного, Удачного, Молодецького, Дачного, Лисівки, Новопавлівки, Покровська, Звірового, Новоукраїнки й Гришиного.

Буданов у Покровську особисто керує операцією з висадкою десанту ГУР МО: увійшли до небезпечних районів 2

 Бої за Покровськ

За даними видання Atlantic Council, бої під Покровськом вказали на болючу проблему України - людські ресурси ЗСУ поступово вичерпуються. Саме ситуація під Покровськом стала символом дисбалансу у співвідношення сил України та РФ. Особливо він став відчутним після того, як чоловікам 18-22 років Київ зняв заборону на виїзд.

За даними DeepState, 30 жовтня росіяни просунулися на південних околицях Покровська. Запеклі бої тривають й у районі так званого "Добропільського виступу". Там ворог проривається вперед поблизу Володимирівки та Полтавки, ЗСУ відсунули росіян поблизу нового Шахового.

Стежте за нами у Viber

Image
Оперативні новини та розбори: Україна, світ, війна. Підпишиться👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити