"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик пояснив, що зобов'язання декларувати майно у керівників МСЕК виникло лише у 2023 році, тому їхнє майно залишиться недоторканим
Керівникам МСЕК, які потрапили у корупційні скандали з килимами грошей і величезною кількістю елітного майна та автівок як в Україні, так і закордоном, не загрожує конфіскація їхніх активів. Річ у тім, що зобов'язання декларувати свої статки у них виникло лише у 2023 році, тому під конфіскацію їхні "чесно набуті" квадратні метри, автомобілі й гроші не потраплять. Голова НАЗК Віктор Павлущик 26 жовтня пояснив, що максимум, який їм загрожує, - відповідальність за недостовірне декларування.
Очільник Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик пояснює, що керівників МСЕК можна також притягнути до відповідальності за підозрами у незаконному збагаченні та набутті необґрунтованих активів. Утім, конфіскувати у них майно - юридично неможливо.
"Відповідно до чинного законодавства, представників МСЕК можна притягнути до відповідальності лише за недостовірне декларування. Є ще два інших елементи – це незаконне збагачення і необґрунтовані активи, як елементи фінансового контролю", – пояснив він.
За словами Павлущика, навіть для того, щоб керівники МСЕК отримали співмірне з їхніми злочинами покарання за незаконне збагачення та підозрілі активи, слід змінювати як Кримінальний, так і Цивільно-процесуальний кодекси України. Такі зміни, за його словами, вже готуються. Утім, коли вони реально запрацюють - питання риторичне.
Водночас директор НАБУ Семен Кривонос вже встиг нагадати про кримінальну відповідальність для тих, хто не лише отримував, алей давав хабарі. За його словами, у випадку з МСЕК покарання за хабарництво мають понести обидві сторони. При цьому Кривонос каже, що конкретно справою очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи вже займаються детективи НАБУ, жодних інших подробиць він не оприлюднював.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.