«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик пояснив, що зобов'язання декларувати майно у керівників МСЕК виникло лише у 2023 році, тому їхнє майно залишиться недоторканим
Керівникам МСЕК, які потрапили у корупційні скандали з килимами грошей і величезною кількістю елітного майна та автівок як в Україні, так і закордоном, не загрожує конфіскація їхніх активів. Річ у тім, що зобов'язання декларувати свої статки у них виникло лише у 2023 році, тому під конфіскацію їхні "чесно набуті" квадратні метри, автомобілі й гроші не потраплять. Голова НАЗК Віктор Павлущик 26 жовтня пояснив, що максимум, який їм загрожує, - відповідальність за недостовірне декларування.
Очільник Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик пояснює, що керівників МСЕК можна також притягнути до відповідальності за підозрами у незаконному збагаченні та набутті необґрунтованих активів. Утім, конфіскувати у них майно - юридично неможливо.
"Відповідно до чинного законодавства, представників МСЕК можна притягнути до відповідальності лише за недостовірне декларування. Є ще два інших елементи – це незаконне збагачення і необґрунтовані активи, як елементи фінансового контролю", – пояснив він.
За словами Павлущика, навіть для того, щоб керівники МСЕК отримали співмірне з їхніми злочинами покарання за незаконне збагачення та підозрілі активи, слід змінювати як Кримінальний, так і Цивільно-процесуальний кодекси України. Такі зміни, за його словами, вже готуються. Утім, коли вони реально запрацюють - питання риторичне.
Водночас директор НАБУ Семен Кривонос вже встиг нагадати про кримінальну відповідальність для тих, хто не лише отримував, алей давав хабарі. За його словами, у випадку з МСЕК покарання за хабарництво мають понести обидві сторони. При цьому Кривонос каже, що конкретно справою очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи вже займаються детективи НАБУ, жодних інших подробиць він не оприлюднював.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.