СК «Дніпро-1» у товариському поєдинку переміг словенську «Муру»

Український клуб проводить тренувальні збори у турецькому Белеку

Артем Довбик (СК «Дніпро-1») (Фото: scdnipro1)

Лідер Української Прем’єр-ліги СК «Дніпро-1» продовжує підготовку до матчів Ліги конференцій та чемпіонату України. У контрольному матчі українська команда зіграла з представником чемпіонату Словенії. Забитим м’ячем за новий клуб відзначився новачок СК «Дніпро-1» бразилець Пеглоу.

У четвер, 2 лютого, СК «Дніпро-1» провів черговий поєдинок на тренувальних зборах. Суперником української команди став клуб НС «Мура» (Мурська-Собота, Словенія). У поточному чемпіонаті Словенії «Мура» посідає шосте місце.

СК Дніпро-1: Кінайрекін, Хайнер, Адамюк, Сарапій, Підлепенець, Бабенко, Рубчинський, Піхальонок, Танчик, Пеглоу, Довбик.

Запасні: Рибак, Валеф, Пасіч, Горбунов, Гомес, Кононов, Сваток, Танковський, Бланко, Назаренко, Когут.

НС Мура:  Міхелак, Ціпот, Морріс, Бегановіч, Пучко, Коус (кап), Тріпі, Злічіч, Петкович,  Даку, Шабанхаксхай.

Запасні: Радуха, Садріу, Кузміч, Бркіч, Шролер, Шаріч.

Перебіг поєдинку

«Мура» зі старту зустрічі пішла вперед і декілька хвилин гра проходила переважно на половині поля СК «Дніпро-1». Дніпряни швидко перехопили ініціативу та почали проводити свої атаки. На 18-й хвилині ніхто з партнерів по команді не відгукнувся на гострий простріл Підлепенця з лівого флангу. Через три хвилини Довбик з дальньої відстані пробив повз ворота. А на 24-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота СК «Дніпро-1» за фол Підлепенця. Одинадцятиметровий чітко реалізував Петкович, розвівши Кінайрекіна та м’яч по різних кутах. СК «Дніпро-1» відігрався на 39-й хвилині. Новачок команди Пеглоу зліва увійшов у штрафний майданчик суперника і обвідним ударом відправив  м’яч у правий кут.

Початок другого тайму пройшов за переваги української команди. Дніпряни відтиснули суперника на його половину поля і почали завдавати ударів по воротах з різних позицій. Так на 53-й хвилині комбінація СК «Дніпро-1» закінчилась ударом Піхальонка поруч з правою стійкою. Через десять хвилин потужний удар Назаренка прийшовся у руки голкіперу «Мури». На 73-й хвилині Бабенко після подачі з кутового з лівого краю поля ударом головою трохи не влучив у ближній верхній кут. Все ж СК «Дніпро-1» зміг матеріалізувати свою перевагу. На 81-й хвилині Сарапій після чергового стандарту зміг проштовхнути м’яч у ворота «Мури».

• СК Дніпро-1 (Україна) — Мура (Словенія) 2:1 (Пеглоу , 39, Сарапій, 81 - Петкович, 25 (з пенальті).

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу «Прометея» у матчі з іспанським «Ховентутом». Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.