«Шахтар» у результативному не зміг переграти «Марибор»

Команди забили вісім м’ячів на двох

Контрольний матч «Шахтаря» (Фото: shakhtar.com)

Українські футбольні клуби продовжують зимові тренувальні збори. Підготовку до поєдинків Ліги Європи та матчів чемпіонату України «Шахтар» проводить у Туреччині. У черговому поєдинку на зборах «Шахтар» зустрівся з найтитулованішим клубом Словенії «Марибором».

У середу, 1 лютого, «Шахтар» провів свій четвертий поєдинок на тренувальних зборах. Суперником «гірників» став багаторазовий чемпіон Словенії «Марибор».

Шахтар: Трубін, Михайліченко, Фарина, Бондар, Гочолеїшвілі, Степаненко, Судаков, Бондаренко, Криськів, Зубков, Траоре.

Запасні: Шевченко, Тейлор, Козік, Ракицький, Сігеєв, Тотовицький, Глущенко, Ющенко, Роспутько, Сікан, Борячук.

Марибор: Придгар, Гуерріко, Карич, Вотсон, Мілец, Іличич, Репас, Антолін, Брнич, Випотнік, Божич.

Запасні: Бергсен, Ускокович, Мітрович, Жиніч, Крейци, Лорбер, Божичкович, Лаушич, Кронаветер, Сірк

Перебіг поєдинку

«Марибор» почав гру трохи активніше і першим пробив по воротах. На 5-й хвилині Ілічіч зі штрафного пробив поруч зі штангою. «Шахтар» перехопив ініціативу і на 15-й хвилині повів у рахунку. Зубков з правого флангу змістився у центр і з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у правий кут. «Гірники» втратили ще декілька нагод збільшити свою перевагу. «Марибор» тримав оборону та сподівався на контратаки. Небезпечними були і стандарти у виконанні гравців словенського клубу. Але забив «Шахтар». На 34-й хвилині Криськів з лівого кута штрафного майданчика влучно пробив у правий нижній кут. Через 5 хвилин «Марібор» скоротив різницю. Брнич технічним ударом зняв павутиння з правої  дев’яти воріт «Шахтаря». Втім на 41-й хвилині «гірники» повернули перевагу у два м’ячі. Криськів взяв гру на себе, увійшов до штрафного майданчика та невідпорно пробив під поперечину.

На третій хвилині другого тайму «Марибор» використав черговий стандарт. Після подачі кутового Трубін у боротьбі з Божичем не зміг зафіксувати м’яч, і той опинився у воротах. А на 51-й хвилині словенський клуб рахунок зрівняв. Брнич влучним ударом завершив швидку атаку «Марибора». Гра дещо заспокоїлась. Гострих моментів поменшало, головні події проходили у середині поля. Так продовжувалось до 71-ї хвилини, коли Бондаренко технічним ударом закинув м’яч за спину голкіперу «Марибора». Проте на 77-й хвилині Божич в черговий раз зрівняв рахунок. Цей м’яч став останнім у поєдинку.

• Шахтар (Україна) — Марибор (Словенія) 4:4 (Зубков, 15, Криськів, 34, 41, Бондаренко, 71 – Брнич, 39, 51, Божич, 48, 77).

Раніше Інформатор розповідав  про перехід Іллі Забарного в англійський «Борнмут». Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.