Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Безпілотники Mad Max можуть працювати над ворожими позиціями попри вплив засобів радіоелектронної боротьби
Від вильоту STING Mad Max до вибухового ураження ворожої техніки чи укріплень – до восьми хвилин за максимальної відстані. Ці вітчизняні бомбери гарно зарекомендували себе в роботі на різних ділянках фронту, і пересвідчитись в цьому зможуть бійці зі штурмового полку «Цунамі». Юрій Голик повідомив, що його команда інженерів, творців Mad Max, нещодавно передала військовим кілька екземплярів, а ще розповів про давню дружбу з полком.
Бомбер Mad Max входить до модельного ряду STING, який представлений ще двома видами камікадзе та ретранслятором. Всі ці безпілотники мають характерну рису – вони можуть працювати над ворожими позиціями попри вплив засобів радіоелектронної боротьби. Результати вибухових польотів коптерів на «захищених» РЕБами ділянках Юрій Голик періодично публікує на своїй сторінці. Якщо говорити про технічні характеристики самого Mad Max, то цей дрон зі швидкістю у 80 км/год транспортує вантажі в 3 кг на дистанцію до 10 км. Отже «доставка» займає всього 7,5 хвилин.
Після низки тестових польотів і перевірок виробники передають свої БПЛА у безпосереднє користування українським захисникам. З підрозділами часто складаються тривалі дружні зв’язки, а з бійцями деяких знайомство відбулось задовго до початку повномасштабного вторгнення.
Командувач полку «Цунамі» — з тимчасово окупованого Луганська, як і сам Юрій Голик та частина його команди. На фото військовий Ігор – зліва, у футболці, на якій надруковано значущу для земляків фразу «Луганськ – Україна». Тисячі таких футболок Голик подарував людям ще у 2018 році, коли й познайомився з Ігорем, тоді ще поліцейським патрульної поліції Луганщини, та його керівником Олександром Гостіщевим. З того часу бізнесмен заприятелював з правоохоронцями – організував курси з тактмеду, поїздки до Алеї Слави та Музею АТО, подарував форму їхній футбольній збірній. Співпраця продовжилась і тоді, коли поліцейські стали штурмовиками. Спочатку «Цунамі» командував Олександр Гостіщев, але Росія вкрала його життя 15 березня цього року, коли завдала ракетного удару по Одесі.
«З його побратимами і бійцями ми продовжуємо підтримувати контакти і допомагати їм. Це дуже досвідчені професіонали, які завжди у самих гарячих точках. Як і зараз», — говорить Юрій Голик.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.