“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
За допомогою дронів Mad Maх 28 окрема механізована бригада нищить ворогів на фронті
У боротьбі з рф ЗСУ зараз активно застосовують сучасні розробки українських виробників, а не лише іноземну техніку. Одна з них – ударний дрон моделі STING-3 Mad Maх. Його розробниками є інженери, команду яких сформував підприємець та волонтер Юрій Голик і його партнери. На сторінці підприємця з’явились відео роботи Mad Maх на озброєнні у 28-ї окремої механізованої бригади.
На відеозаписах видно, як українські дрони з хірургічною точністю вражають склади російських снарядів. Окупанти намагались вберегти свої БК, сховавши їх частинами по напівзруйнованим будівлям. Також територія захищена РЕБ – але це не врятувало запаси ворога. Справа в унікальних характеристиках STING-3 Mad Maх, а саме в «імунітеті» від втручання засобів радіоелектронної боротьби. Розробники, знаючи про цю загрозу для безпілотників, обладнали їх захищеною лінією зв’язку та телеметрією. Це дозволяє нашим військовим контролювати коптер попри ворожі впливи.
«Ми постійно працюємо над вдосконаленням моделей дронів. Отримуємо зворотній зв’язок від військових, їхні побажання та рекомендації. Наші інженери шукають шляхи втілити ці зміни технологічно. Як результат — палаюча техніка, позиції та склади нападників. Це дуже мотивує працювати далі», — розповідає Юрій Голик.
Це не єдині безпілотники із захищеним зв’язком, які випускає команда підприємця. Нещодавно він повідомляв, що таку властивість «заклали» й до пари моделей камікадзе – БПЛА літакового типу та дрона Ripper.