Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Штучний інтелект розробив проект робота всього за 26 секунд.
Група дослідників з Массачусетського технологічного інституту та університету Вермонта на початку жовтня поставила перед ШІ завдання - розробити робота, який зміг би ходити. Той у відповідь на це створив "маленьку, м’яку та деформовану" річ, що здатна рухатись, стискаючись й наповнюючись повітрям.
"Ми пояснили штучному інтелекту, що нам потрібен робот, який міг би ходити по суші. Тоді ми просто натиснули кнопку і готово!", - пояснив один із вчених в матеріалі Sciencealert.
Штучний інтелект розробив проект робота всього за 26 секунд. При цьому робот не схожий на жодну живу істоту, що вже існує на нашій планеті.
ШІ почав з маленького гумового блоку та моделював різні форми, перш ніж прийти до остаточного дизайну. Кінцевий варіант робота має отвори, адже ШІ враховував основну задачу - щоб робот рухався. Він переміщується в просторі завдяки тому, що наповнюється повітрям. Вчені також відзначили, що ШІ зовсім не переймався тим, як робот виглядатиме. Тож, вигляд останнього - дещо незвичний оку.
"Люди прагнуть створити роботів так, щоб вони виглядали як знайомі об’єкти. Але штучний інтелект може створювати нові можливості та нові шляхи розвитку, про які люди навіть не думали", - прокоментували винахід вчені, представивши світовій спільноті ще один незвичайний результат поєднанні ШІ та робототехніки.
Створення роботів, які можуть ходити, не є новою концепцією. Так, робототехнічна компанія Boston Dynamics витратила більше десяти років на розробку крокуючих роботів.
У серпні минулого року польська компанія з виробництва напоїв призначила гуманоїдного робота на ім’я Міка зі штучним інтелектом своїм генеральним директором. Міка сказав Reuters, що у нього немає вихідних і він "завжди працює 24/7". А ще один робот зі штучним інтелектом, представлений у Женеві в липні, навіть дивився на журналістів, коли його запитали, чи буде він повставати проти свого творця.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.